تعمیر یخچال در اتوبان صیاد شیرازی | سرویس و تعمیرات آبسردکن در محل

عیب یابی یخچال فریزر
📖 زمان مطالعه : ۲ دقیقه ⏲️

در صورت عدم تنظیم درجه دمای فریزر و یخچال، تراز نبودن برای رفع مشکلات و حتی برخی از ارورها کافیه دفترچه راهنما مطالعه کنید و اگر مشکل فنی است و نیاز به تعمیرکار دارید برای تعمیر یخچال در اتوبان صیاد شیرازی کافیه با شماره آی بک امداد تماس بگیرید.

ارائه خدمات و تعمیر یخچال در اتوبان صیاد شیرازی

هر مدل یخچال فریزر، هوشمند، دو کمپرسوره، ساید بای ساید، فریزر، ویترینی، صنعتی و حتی سردخانه توسط تعمیرکاران آی بک امداد تعمیر می گردد. نشت یابی و شارژ گاز یخچال در محل و عدم نیاز به جایی و تعمیر و تعویض قطعات معیوب و استفاده از قطعات فابریک و اصل از خدمات ارائه شده به شما هست.

در سایت آی بک امداد فرقی نمی کند برند یخچال شما ایرانی و خارجی است و چه مدلی باشد هر برند یخچال ال جی، پارس، دیپوینت، بکو، فریجیدر، وایت هاوس، وستنیگهاوس، بوش و…توسط تعمیرکار آی بک امداد تعمیر می گردد.

سوالات متداول و مشکلات رایج یخچال

۱-علت ارور RS یخچال ساید بای ساید ال جی

خراب شدن سنسور یخچال دلیل نمایش این ارور است که برای اعزام تعمیرکار یخچال در اتوبان صیاد شیرازی تنها کافیه تماس بگیرید.

۲-علت ارور E8 یخچال ساید بلومبرگ

نمایش این کد خطا به بدلیل ایراد در سنسور یخساز و کار نکردن آن است که باید بررسی و عیب یابی انجام شود.

۳-علت برفک زدن یخچال

عدم یخ زدایی یخچال در زمان مناسب و در عین حال خرابی لاستیک درب یخچال و وارد شدن هوای گرم محیط به داخل یخچال باعث بروز این مشکل می شود.

سرویس و تعمیر آبسردکن در اتوبان صیاد شیرازی

با بهره مندی از بهترین تجهیزات و ابزار توسط تعمیرکار آی بک امداد در صورت خرابی آبسردکن برای تعمیرات و تعمیر و تعویض قطعات فیلتر، موتور، سنسور حرارتی، المنت و..کافیه تنها تماس بگیرید.

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *