تعمیر یخچال در شهران جنوبی | سرویس و تعمیرات آبسردکن در شهران جنوبی

عیب یابی کامل یخچال
📖 زمان مطالعه : ۲ دقیقه ⏲️

یخچال مهمترین وسیله برای نگهداری مواد غذایی و تازه نگه داشتن آنها است و به طبع با خرابی یخچال باعث یخ زدن مواد غذایی، فاسد شدن و حتی آب شدن مواد می شود که برای رفع مشکلات و تعمیر یخچال در شهران جنوبی تهران کافیه تماس بگیرید.

بهره مندی از بهترین تعمیرکار یخچال در شهران جنوبی

با توجه به مهارت و دانش بالای تعمیرکاران آی بک امداد برای تعمیرات یخچال فریزر، دوقلو، ویترینی، ساید بای ساید، درب فرانسوی، صنعتی و حتی سردخانه در هر برند و مارک تنها کافیه تماس بگیرید. تعمیر و تعویض قطعات معیوب یخچال با سریعترین زمان انجام و از قطعات فابریک و اصل استفاده می شود که باعث کاهش هزینه تعمیرات یخچال شود.

  • نشت یابی و شارژ گاز یخچال
  • تعویض لاستیک درب یخچال
  • تعمیر و تعویض قطعات سیستم دیفراست
  • تعمیر و تعویض برد الکترونیکی، برد نمایشگر، کمپرسور، رله اورلود، خازن، فیلتر آب، دمپر و…
  • استفاده از قطعات فابریک و اصل
  • تعمیر برندهای مختلف یخچال ایرانی و خارجی امرسان، هیمالیا، اسنوا، بوش، دوو، سامسونگ و…

سوالات متداول

۱-علت یکسره کار کردن یخچال

تغییر ناگهانی دمامی یخچال و جابجایی آن باعث بروز این مشکل می شود که به آن کثیفی لوله های کندانسور، خرابی درب یخچال نیز باید اضافه کنید که برای تعمیر یخچال در محله شهران جنوبی کافیه تماس بگیرید.

۲-علت خنک نکردن یخچال

یکی از مشکلات رایج یخچال زمانی است که سرد نمی کند که به خاطر خراب شدن فن اواپراتور یا شکستن پره های فن رخ می دهد و خرابی سیم پیچ های خازن و حتی خرابی برد کنترل دما دلایل دیگر آن است.

سرویس و تعمیر آبسردکن در محله شهران جنوبی

تعمیر و تعویض قطعات معیوب آبسردکن چون موتور، سنسور حرارتی، المنت، فیلتر، شارژ گاز آبسردکن از سری خدمات ارائه شده توسط تعمیرکار آی بک امداد است که تنها کافیه تماس بگیرید تا سریعا به محل و آدرس شما اعزام گردد.

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *