تعمیر اجاق گاز جی پلاس | نمایندگی تعمیرات اجاق گاز جی پلاس Gplus در تهران

تعمیر اجاق گاز جی پلاس
📖 زمان مطالعه : ۴ دقیقه ⏲️

اجاق گاز جی پلاس به مانند هر برند دیگر ممکن است خراب شود و با مشکلاتی مختلف چون سر و صدای زیاد شعله ها، سفت شدن شیر گاز، زرد و سبز سوختن شعله ها گاز، بسته نشدن درب فر، روشن نماندن مشعل گاز و.. مواجه شوید که باید نسبت به رفع مشکل اقدام و با تعمیرکار تماس بگیرید که برای تعمیر اجاق گاز جی پلاس در تهران کافیه شماره آی بک امداد را بگیرید تا تعمیرکار در محل و آدرس شما حاضر شود.

راهنمای عیب یابی اجاق گاز جی پلاس

احتمال خرابی قطعات اجاق گاز از جمله بوبین ، ترموکوپل و.. وجود دارد که باعث بروز انواع مشکلات می شود که باید نسبت به تعمیر اجاق گاز با تعمیرکار و تکنسین حرفه ای تماس بگیرید که در ادامه متن این مقاله علت و رفع انواع مشکلات رایج اجاق گاز جی پلاس چون روشن ندشن، دود کردن اجاق گاز، تنظیم نکردن تایمر و.. را خواهیم نوشت واگر قادر به رفع مشکل نیستید برای تعمیر اجاق گاز جی پلاس در تهران کافیه شماره آی بک امداد را بگیرید.

💡حتما بخوانید: علت خاموش شدن شعله اجاق گاز بعد از چند ثانیه

” آی بک امداد ”
آماده سرویس و پشتیبانی سریع خدمات و تعمیرات سیار در محل و منزل شماست . هر گونه تعمیرات یخچال و تعمیرات ماشین لباسشویی و ظرفشویی و تعمیرات تلویزیون ، تعمیرات کولر های آبی و گازی ، و لوازم خانگی برقی و تعمیرات لوازم برقی و تاسیساتی منزل ، و خدمات لوله کشی و سایر خدمات و تعمیرات برقی و مکانیکی منزل و محل کار خود را به ” آی بک امداد ” بسپارید . به منظور تماس و ارتباط با کارشناسان و تعمیرکاران و ارائه راهنمایی و مشاوره و اعزام‌ تعمیرکار فوری ، با شماره تماس فوری ☎️   ۰۹۱۲۰۲۸۳۴۲۲ و سایر شماره های درج شده در وبسایت تماس حاصل نمایید .

علت روشن نشدن مشعل های اجاق گاز جی پلاس

این مشکل می تواند به خاطر مشکلات گاز منطقه شما باشد که باعث شود اجاق گاز روشن نشود و باید گاز شهری بررس یشود و در عین حال در صورت عدم وجود مشکل در گاز شهری و وصل بودن گاز اتصالات اجاق گاز و خرابی فندک منجر به بروز مشکل و روشن نشدن مشعل های اجاق گاز می شود که باید نسبت به رفع مشکل و تعمیر اجاق گاز با تعمیرکار و تکنسین حرفه ای تماس بگیرید.

علت خاموش شدن اجاق گاز جی پلاس

باقی ماندن هر گونه مواد غذایی یا چربی روی گاز و رسوبات آنها یکی از دلایل خاموش شدن اجاق گاز است که البته در این بین عدم قرار گرفتن درست مشعل در جای خود و خرابی ترموکوپل نیز می تواندن منجر به خاموش شدن اجاق گاز گردد که باید توسط تعمیرکار بررسی و عیب یابی انجام شود که برای تعمیر اجاق گاز جی پلاس در تهران کافیه شماره آی بک امداد را بگیرید تا تعمیرکار در محل و آدرس حاضر شود.

دلیل وجود بوی گاز در اطراف اجاق گاز جی پلاس

نشتی گاز یکی از مشکلات خطرناک است که باید سریعا گاز را ببندید و محل نشتی را پیدا کنید که در این بین سر رفتن دیگ روی اجاق گاز منجر به خاموش اجاق و پخش بوی گاز می شود و یا اینکه هر گونه مشکل و ایراد در شلنگ و اتصالات اجاق گاز باعث پخش بوی گاز می شود که باید نسبت به رفع آن اقدام کنید.

علت سر و صدای زیاد در زمان کارکردن اجاق گاز جی پلاس

نو بودن اجاق گاز دلیل اصلی برای این است که زمان روشن بودن شعله های اجاق صدا می دهد و در عین حال افزایش بیش از حد حجم شعله منچر به نویز انداختن می شود که باید شعله کم شود و در عین حال خیس بودن مشعل اجاق نیز این مشکل را به بار می آید که با خشک نگه داشتن شعله این مشکل برطرف خواهد شد و اگر باز هم مشکل پابرجاست برای تعمیر اجاق گاز جی پلاس با تعمیرکار و تکنسین حرفه ای تماس بگیرید.

علت مشکل نچرخیدن شیر اجاق گاز جی پلاس

یکی از مشکلات رایج اجاق گاز زمانی است که شیر یا ولوم نمی چرخد که گیر کردن غذا بین شیر یا ولوم و در عین حال خرابی شیر منجر به نچرخیدن ولوم می شود که باید تمیز کردن ولوم یا تعویض این قطعه توسط تعمیرکار مشکل برطرف خواهد شد.

دلیل یکنواخت نبودن شعله اجاق گاز جی پلاس

هر گونه گرد و غبار یا روغن جمع شدن روی سوراخ های شعله اجاق گاز باعث می شود که به صورت یکنواخت شعله ها نسوزد از این رو باید آنرا تمیز کنید و در عین حال درست قرار نگرفتن شعله در جای خود و گرفتگی در لوله های داخلی شبکه اجاق گاز از دلایل بروز این مشکل است که باید نسبت به رفع آن اقدام کنید و برای تعمیر اجاق گاز جی پلاس در تهران کافیه شماره آی بک امداد را بگیرید.

علت زرد سوختن شعله اجاق گاز

زمانی که شعله آبی بسوزد مشکلی ندارد و رنگ های دیگر از جمله زرد سوختن شعله به معنای خرابی اجاق گاز است که در این بین زرد سوختن شعله گاز به خاطر قرار گرفتن در موقعیت نامناسب، گرفتگی و مسدود شدن شیارها و سوراخ های شعله اجاق گاز و ایراد در نازل ها و سوراخ های مشعل های این مشکلات به وجود می آید که باید نسبت به رفع مشکل اقدام کنید و با تعمیرکار تماس بگیرید.

علت دود کردن اجاق گاز جی پلاس

یکی از مشکلات رایج اجاق گاز زمانی است که دود می کند که این مشکل به خاطر بیشتر بودن میزان گاز نسبت به هوا رخ میدهد که باید تنظیم گردد و در عین حال ریختن مواد غذایی از جمله روغن روی مشعل و صفحه اجاق منجر به دود کردن اجاق گاز می شود که باید آنرا تمیز کنید.

هزینه تعمیرات اجاق گاز جی پلاس

در صورت بروز هر گونه مشکلات چون روشن نماندن مشعل، زرد سوختن شعله ها، صدا دادن شعله، دیر روشن شدن شعله، خاموش شدن شعله بعد از چند ثانیه و… برای تعمیر اجاق گاز جی پلاس با تعمیرکار تماس بگیرید و اگر نگران هزینه تعمیرات هستید بسته به نوع مشکل، قطعه معیوب، تعمیر یا تعویض قطعات، استفاده از قطعات فابریک و اصل، نرخ مصوب اتحادیه هزینه ها متغییر است که برای تعمیر اجاق گاز جی پلاس در تهران کافیه شماره آی بک امداد را بگیرید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *