تعمیر پکیج در اندیشه | سرویس و تعمیر آبگرمکن و بخاری در اندیشه تهران

بررسی و عیب یابی پکیج
📖 زمان مطالعه : ۲ دقیقه ⏲️

حتی بهترین برند پکیج دیواری داشته باشید باید به موقع سرویس پکیج انجام شود تا باعث پیشگیری از یک سری مشکلات شود و در صورت خرابی و ایرادات مختلف چون یکسره روشن ماندن پکیج، سر و صدای زیاد، گرم نشدن آب و…با تعمیرکار تماس بگیرید که برای تعمیر پکیج در اندیشه کافیه شماره آی بک امداد را بگیرید.

تعمیرات پکیج در اندیشه تهران به ما بسپارید

هر خرابی و ایرادی که در پکیج شما وجود دارد و نیاز به تعمیرکار دارد تنها کافیه تماس بگیرید. کمتر از یک ساعت بعد از تماس و ثبت درخواست شما تعمیرکار در محل و آدرس شما حاضر است. حضور به موقع تعمیرکار در محل، استفاده از قطعات فابریک و اصل، تعمیر و تعویض قطعات معیوب و رفع کد خطا و ارور از سری خدمات ارائه شده سایت آی بک امداد است.

انواع برند پکیج ایران رادیاتور، بوتان، لورچ، تاچی، گلدیران، ایساتیس، بوش و…که داشته باشید توسط تعمیرکار آی بک امداد تعمیر می گردد.

سوالات متداول

۱-علت سرد و گرم شدن آب پکیج

ایراداتی که در قطعات پرشر، فلومتر، فلوسوئیچ، کثیفی مبدل و خرابی سنسور آب گرم وجود دارد باعث بروز این مشکل می شود که به آن خرابی پمپ ورودی و عدم تنظیم ارتفاع شعله پکیج باید اضافه کرد.

۲-علت سر و صدای زیاد پکیج

قدیمی شدن پکیج یکی از دلایل بروز این مشکل است و به آن خرابی پمپ و هوا گرفتن دستگاه پکیج اضافه کنید که برای اعزام تعمیرکار پکیج در اندیشه تنها کافیه تماس بگیرید.

سرویس و تعمیر آبگرمکن در محله اندیشه تهران

هر کدام از قطعات اصلی آبگرمکن چون رگلاتور آب و گاز، ترموکوپل، شیر مغناطیسی و..اگر خراب شود باعث بروز انواع مشکلات می شود که برای تعمیر آبگرمکن کافیه تماس بگیرید.

تعمیر بخاری و شومینه در اندیشه توسط تعمیرکاران آی بک امداد انجام خواهد شد تنها کافیه تماس بگیرید و آدرس بدهید.

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *