سرویس تعمیر پکیج در آزادی | تعمیر آبگرمکن و بخاری گازی و برقی در آزادی

تعمیر پکیج در آزادی
📖 زمان مطالعه : ۲ دقیقه ⏲️

زمانی که با سر و صدای زیاد پکیج چون تق تق، سوت کشیدن و حتی انفجاری روشن شدن پکیج و مشکلات دیگر همچون گرم نشدن آب پکیج ، نشتی آب ، سرد بودن بدنه رادیاتور و…. مواجه هستید برای تعمیر پکیج در آزادی یکی از محله های شهر تهران کافیه تماس بگیرید.

سرویس تعمیر پکیج در آزادی به ما بسپارید

فراموش نکنید که با سرویس به موقع پکیج شامل رسوب زدایی پکیج، هواگیری رادیاتور شوفاژ و پکیج باعث پیشگیری از بروز یک سری مشکلات خواهید شد. البته با بروز هر گونه مشکلات و ایرادات پکیج برای تعمیر پکیج می توانید شماره تلفن آی بک امداد را بگیرید که تعمیر هر برند و مارک ایران رادیاتور، بوتان، لورچ، ایساتیس، بوش، گلدیران با این مجموعه انجام خواهد شد.

سرویس تعمیر آبگرمکن دیواری و زمینی در آزادی

گرفتن یک دوش آب گرم خستگی را از تن بیرون می دهد اما زمانی که متوجه روشن نشدن آبگرمکن، کاهش فشار آب گرم و حتی گرم نشدن آب شوید باعث کلافگی شما می شود که در این مواقع برای تعمیر آبگرمکن در محله آزادی تنها کافیه تماس بگیرید.

  • تعمیر و تعویض قطعات معیوب رگلاتور آب و گاز، ترموکوپل، شیر مغناطیسی، واشر لاستیکی دیافراگم، مبدل حرارتی و..
  • تعمیر برندهای مختلف آبگرمکن برفاب، لرد، آزمون کار، آزمایش، بوتان، ارج و…
  • سرویس آبگرمکن شامل رسوب زدایی آبگرمکن دیواری و زمینی

سوالات متداول

۱-چرا شعله آبگرمکن کم است؟

این مشکل از خرابی فندک، جرقه زن و مشعل و دهانه نازل یا شیپور به وجود می آید که باید توسط تعمیرکار بررسی و عیب یابی انجام شود.

۲-علت سرد گرم شدن مدام آب آبگرمکن چیست؟

کاهش ارتفاع شعله آبگرمکن، کم بودن فشار آب ورودی به آبگرمکن و عدم تناسب لوله ها آب ساختمان با آبگرمکن باعث بروز این مشکل شده است.

سرویس تعمیر بخاری و شومینه در آزادی تهران

در صورت بروز هر گونه مشکلات در انواع وسایل گرمایشی بخاری، شومینه گازی و برقی در هر برند و مارک پلار، نیک کالا، ایران شرق، مروارید سوز و.. کافیه تماس بگیرید.

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *