تعمیر پکیج در رسالت تهران | سرویس و تعمیر آبگرمکن و بخاری در محله رسالت

بررسی و عیب یابی پکیج
📖 زمان مطالعه : ۲ دقیقه ⏲️

هر کدام از مشکلات و ایرادات پکیج ممکن است بخاطر قدیمی بودن دستگاه و خرابی قطعات اصلی چون مبدل حرارتی، الکترود جرقه زن، شیر پرکن، پرشر سوئیچ، شیر اطمینان رخ دهد که برای عیب یابی و تعمیر پکیج در رسالت تهران کافیه تماس بگیرید.

اعزام سریع تعمیرکار پکیج به محله رسالت تهران

آی بک امداد تمام محله های تهران را تحت پوشش قرار داده و بعد از گرفتن تماس و ثبت درخواست سریعا تعمیرکار اعزام می گردد. حضور به موقع تعمیرکار در محل و آدرس شما و استفاده از قطعات فابریک و اصل از ویژگی های تعمیرکار آی بک امداد است که به منظور رفع مشکلات و ایرادات چون رونش نشدن، گرم نشدن آب پکیج، یکسره روشن ماندن و حتی نمایش انواع کد خطا و ارور حضور خواهد داشت.

سوالات متداول

۱-علت ارور ۴۰ ۶۰ ۸۰ پکیج ایران رادیاتور

زمانی که تهویه هوا در پکیج کافی نباشد منجر به نمایش این ارور می گردد که برای تعمیر پکیج در رسالت تهران و رفع ارور کافیه تماس بگیرید.

۲-علت ارور CC پکیج بوش

عدم ارتباط بین ترموستات با قطعه برد پکیج باعث نمایش این ارور می شود که باید توسط تعمیرکار و تکنسین حرفه ای بررسی و عیب یابی انجام شود.

۳-علت انفجاری روشن شدن پکیج

خرابی الکترود جرقه زن دلیلی برای بروز این مشکل است که باید تعمیر یا تعویض گردد.

سرویس و تعمیر آبگرمکن در رسالت تهران

در زمان روشن نشدن، سر و صدای زیاد چون سوت کشیدن، تق تق کردن آبگرمکن و حتی در این بین کاهش فشار آب گرم آبگرمکن برای رفع مشکلات و تعمیر دستگاه کافیه تماس بگیرید.

سرویس و تعمیر بخاری و شومینه در محله رسالت تهران

تعمیر و تعویض قطعات معیوب بخاری چون فندک، پایه پیلوت، شیشه، ترموکوپل و..توسط تعمیرکار آی بک امداد انجام خواهد شد.

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *