تعمیر پکیج در خاک سفید | سرویس تعمیر آبگرمکن و بخاری در خاک سفید

بررسی و عیب یابی پکیج
📖 زمان مطالعه : ۲ دقیقه ⏲️

نصب پکیج باید توسط افراد حرفه ای و با رعایت یک سری نکات انجام شود و با مشاهده خرابی و مشکلاتی که در این سیستم گرمایشی به وجود خواهد آمد برای رفع مشکلات و تعمیر پکیج در خاک سفید محله ای در تهران کافیه تماس بگیرید.

تعمیر پکیج در خاک سفید بعد از ثبت درخواست شما

به کمتر از یک ساعت نمی رسد که بعد از اینکه شما تماس بگیرید و با مشاوران آی بک امداد صحبت کنید و درخواست تعمیر پکیج شما در محله خاک سفید ثبت شود سریعا تعمیرکار اعزام می گردد. تعمیرکاران ما به راحتی قادر به تعمیر انواع مدل و برند پکیج تاچی، ایساتیس، بوش، لورچ، گلدیران، ایران رادیاتور و…هستند.

علت گرم نشدن آب پکیج

اگر به درستی ترموستات پکیج تنظیم نباشد و حتی این قطعه خراب باشد منجر به بروز این مشکل می شود که برای تعمیرات پکیج در محله خاک سفید کافیه تماس بگیرید.

علت انفجاری روشن شدن پکیج شما

هر گونه خرابی در قطعه الکترود جرقه زن منجر به بروز این مشکلات و ایرادت می شود که با صدای غیر عادی شما را اذیت می کند.

سرویس و تعمیر آبگرمکن در خاک سفید

اگر برند آبگرمکن دیواری و زمینی شما حتی بهترین مارک و برند باشد ممکن است با گذشت زمان با خرابی ها و ایرادات مختلف چون روشن نماندن شمعک آبگرمکن، صدای سوت کشیدن و تق تق آبگرمکن، روشن نشدن، گرم نشدن آب و…مواجه شوید. آی بک امداد آماده خدمات دهی و تعمیرات انواع آبگرمکن بوتان، ارج، گرم آوران، خروشان اصفهان و.. است.

سرویس تعمیر بخاری و شومینه در خاک سفید

با بروز مشکلات و ایراداتی که در بخاری چون صدا دادن، گرم نکردن، جرقه نزدن بخاری و..برای شما پیش می آید کافیه تماس بگیرید و درخواست شما ثبت گردد.

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *