چرا لاستیک دور درب لباسشویی لجن بسته | تعمیرات آی بک امداد

   

📖 زمان مطالعه : ۲ دقیقه ⏲️

? نازنین پرسیده:

با سلام در قسمت پشت سیلندر و جاهایی دیگر لباسشویی که برای تمیز کردن آن راهی وجود ندارد و به خصوص پشت لاستیک دور درب لباسشویی لجن بسته، این به چه دلیله و اینکه آیا باید لاستیک لباسشویی باز و تعویض گردد؟ ممنون میشم راهنمایی کنید.

A آی بک امداد گفته:

درود کاربر گرامی، به منظور رفع مشکل لجن بستن لاستیک درب لباسشویی کافیه که محلول آب گرم، جوش شیرین و وایتکس را درست کنید و از این محلول روی لاستیک و قسمت هایی که گفتید جرم گرفته بزنید و تنها ۵ دقیقه بعد با ابر لاستیک را تمیز کنید تا مشکل رفع شود و اگر باز هم مشکل رفع نشد باید نسبت به تعویض لاستیک درب لباسشویی اقدام کنید که برای اینکار در تهران می توانید با شماره آی بک امداد تماس بگیرید.

” آی بک امداد ”
آماده سرویس و پشتیبانی سریع خدمات و تعمیرات سیار در محل و منزل شماست . هر گونه تعمیرات یخچال و تعمیرات ماشین لباسشویی و ظرفشویی و تعمیرات تلویزیون ، تعمیرات کولر های آبی و گازی ، و لوازم خانگی برقی و تعمیرات لوازم برقی و تاسیساتی منزل ، و خدمات لوله کشی و سایر خدمات و تعمیرات برقی و مکانیکی منزل و محل کار خود را به ” آی بک امداد ” بسپارید . به منظور تماس و ارتباط با کارشناسان و تعمیرکاران و ارائه راهنمایی و مشاوره و اعزام‌ تعمیرکار فوری ، با شماره تماس فوری ☎️   ۰۹۱۲۰۲۸۳۴۲۲ و سایر شماره های درج شده در وبسایت تماس حاصل نمایید .

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *