تعمیر جاروبرقی سامسونگ در تهران و قیمت آن با سایت آی بک امداد

تعمیر جاروبرقی سامسونگ در تهران
📖 زمان مطالعه : ۶ دقیقه ⏲️

اگر نگاهی به داخل خانه بیندازید و کثیفی روی فرش و موکت را ببینید به خصوص اینکه بچه کوچک داشته باشید متوجه خواهید شد که خرابی جاروبرقی و روشن نشدن آن چه دردسر بزرگی برای شما به حساب می آید. جاروبرقی یکی از لوازم خانگی مهم به شمار می آید که در برندهای مختلف از جمله پاس خزر، ال جی و سامسونگ در بازار وجود دارد که در صورت خرابی جاروبرقی سامسونگ در تهران می توانید با شماره آی بک امداد تماس بگیرید تا سریعا در محل و منزل شما حاضر شوند و البته در این مقاله شما را با انواع ایرادات و مشکلات جاروبرقی، قیمت و هزینه تعمیر قطعات جاروبرقی از جمله موتور، بوش، بلبرینگ، تعمیر سیم جمع کن جاروبرقی و… آشنا خواهیم کرد.

تعمیر جاروبرقی سامسونگ در تهران با آی بک امداد

برای خرید جاروبرقی می توانید در بازار بروید و یا در سایت ها در بین انواع برند و مارک های ایرانی و خارجی بهترین برند را انتخاب کنید که یکی از آنها شامل برند کره ای سامسونگ است. توجه داشته باشید که خرید بهترین برند جاروبرقی به معنای ضمانتی برای خوب کار کردن تا پایان عمر دستگاه نیست بلکه احتمال خرابی و بروز مشکلاتی اعم از سر و صدای زیاد، خرابی سیم جمع کن، داغ کردن جاروبرقی، مکش ضعیف و حتی بدترین حالت روشن نشدن جاروبرقی سامسونگ وجود دارد که برای تعمیر جاروبرقی سامسونگ در تهران کافیه با شماره آی بک امداد تماس بگیرید و با گفتن مشکل و ایراد کار، استعلام رایگان هزینه و قیمت تعمیر در ادامه آدرس محل و منزل خود را بدهید تا سریعا تعمیرکار در آنجا حاضر شود.

آی بک امداد
آماده سرویس و پشتیبانی سریع خدمات و تعمیرات سیار در محل و منزل شماست . هر گونه تعمیرات یخچال و تعمیرات ماشین لباسشویی و ظرفشویی و تعمیرات تلویزیون ، تعمیرات کولر های آبی و گازی ، و لوازم خانگی برقی و تعمیرات لوازم برقی و تاسیساتی منزل ، و خدمات لوله کشی و سایر خدمات و تعمیرات برقی و مکانیکی منزل و محل کار خود را به ” آی بک امداد ” بسپارید . به منظور تماس و ارتباط با کارشناسان و تعمیرکاران و ارائه راهنمایی و مشاوره و اعزام‌ تعمیرکار فوری ، با شماره تماس فوری ☎️   ۰۹۱۲۰۲۸۳۴۲۲ و سایر شماره های درج شده در وبسایت تماس حاصل نمایید .

هزینه و قیمت تعمیر جاروبرقی سامسونگ در سال ۱۴۰۱

توجه داشته باشید که قیمت تعمیر جاروبرقی به فاکتورهایی مختلف اعم از نوع و برند جاروبرقی، خرابی قطعات آن و نوع مشکل و ایراد کار بستگی دارد.

 • هزینه تعویض بلبرینگ جاروبرقی سامسونگ: ۸۰ هزار الی ۱۹۰ هزار تومان است.
 • هزینه تعویض سیم پیچی موتور جاروبرقی سامسونگ برابر با ۱۰۰ هزار الی ۱۹۰ هزار تومان است.
 • هزینه تعویض کلکتور سامسونگ برابر با ۳۰ هزار تومان الی ۸۰ هزار تومان است.
 • هزینه تعویض پروانه جاروبرقی سامسونگ برابر با ۵۰ هزار الی ۱۰۰ هزار تومان است.
 • هزینه تعویض ذغال جاروبرقی سامسونگ بین ۵۰ هزار الی ۸۰ هزار تومان است.
 • هزینه تعویض بوش جاروبرقی سامسونگ بین ۳۵ هزار الی ۶۵ هزار تومان است.
 • هزینه تعویض بالشتک جاروبرقی سامسونگ در آی بک امداد برابر با ۱۵ هزار الی ۱۱۰ هزار تومان است.
 • هزینه تعویض سیم جمع کن جاروبرقی سامسونگ در حال حاضر برابر ۱۰۰ هزار الی ۶۱۰ هزار تومان است.
 • هزینه تعمیر سیم جمع کن جاروبرقی سامسونگ برابر با ۷۰ هزار الی ۲۰۰ هزار تومان است.
 • قیمت تعمیر برد جاروبرقی برند سامسونگ برابر با ۵۵۰ هزار تومان می باشد.
 • قیمت تعویض موتور جاروبرقی سامسونگ در آی بک امداد برابر با ۴۸۰ هزار الی ۹۰۰ هزار تومان است.
 • در صورت خرید خرطومی قیمت خرطومی جاروبرقی سامسونگ مساوی با ۴۰ هزار الی ۱۲۰ هزار تومان است.

نمایندگی تعمیرات جاروبرقی سامسونگ در تهران

در صورتی که با خرابی جاروبرقی سامسونگ مواجه هستید در صورت داشتن اعتبار گارانتی باید با نمایندگی فروش آن تماس بگیرید در غیر این صورت می توانید با آی بک امداد تماس بگیرید تا سریعا تعمیرکار جاروبرقی را به آدرس شما بفرستد و تعمیر جاروبرقی را در منزل و محل شما با استفاده از قطعات اورجینال و فابریک انجام دهد.

تعمیر جاروبرقی سامسونگ در محل

قطعات جمعیت زیاد شهر تهران و همچنین ترافیک سنگین خیابان ها باعث می شود که تعمیر لوازم خانگی از جمله یخچالف لباسشویی، ظرفشویی، کولر آبی و گازی و… در تهران در محل و منزل انجام شود و دیگر نیازی به بردن جاروبرقی پیش تعمیرکار ندارید و نیازی به صرف وقت و هزینه بابت حمل و نقل جاروبرقی ندارید و تنها کافیه شماره آی بک امداد را بگیرید تا تعمیرکار در آدرس شما حاضر شود. از خدمات آی بک امداد در زمینه تعمیر جاروبرقی سامسونگ به شرح زیر است.

 • تعمیر جاروبرقی در حضور مشتری
 • استفاده از قطعات اورجینال و فابریک در تعویض قطعات جاروبرقی
 • تشخیص خرابی و عیب یابی جاروبرقی سامسونگ در کوتاهترین زمان
 • تحویل جاروبرقی در موعد مقرر
 • صرفه جویی در زمان
 • کاهش هزینه حمل و نقل جاروبرقی

انواع ایرادات و مشکلات جاروبرقی سامسونگ

در ادامه متن این مقاله به بررسی انواع ایرادات و مشکلاتی که برای جاروبرقی سامسونگ ممکن است رخ دهد اشاره خواهیم کرد که برای رفع ایرادات و تعمیر جاروبرقی کافیه با ما تماس بگیرید.

روشن نشدن جاروبرقی سامسونگ

در این مواقع ممکن است به خاطر قطع شدن جریان برق پریز یا کابل برق باشد که باید آنرا بررس کنید و در صورتی که دوشاخه و پریز برق سالم باشد به سراغ سیم جمع کن بروید ممکن است ایراد از آن باشد.

تعمیرکاران برای رفع مشکل روشن نشدن جاروبرقی سراغ دکمه خاموش و روشن، برد و ترموستات می روند.

سر و صدای زیاد و غیر طبیعی جاروبرقی سامسونگ

در صورتی که صدای جاروبرقی متفاوت از گذشته باشد احتمال خرابی موتور آن وجود دارد که برای تعمیر موتور جاروبرقی کافیه با آی بک امداد تماس بگیرید البته در این سر و صدای جاروبرقی ممکن است به خاطر گیر کردن چیزی در لوله و خرطوبی جاروبرقی یا اتصالات نادرست دستگاه باشد که باید رفع گردد.

علت ضعیف شدن مکش جاروبرقی سامسونگ

یکی از مشکلات جاروبرقی زمانی است که مکش آن ضعیف شده است که پیش از تماس با تعمیرکار ابتدا باید کیسه آنرا بررسی کنید چرا که درست جا ننداختن کیسه جاروبرقی یکی از دلایل مکش ضعیف جاروبرقی است و در عین حال ممکن است به خاطر پر شدن کیسه این اتفاق رخ دهد و در انتها گیر کردن چیزی داخل لوله یا سوراخ شدن آن و حتی کثیفی فیلتر جاروبرقی از دلایل مکش ضعیف جاروبرقی است که باید توسط تعمیرکار بررسی و رفع گردد.

دلیل یکسره شدن دور موتور جاروبرقی سامسونگ چیست؟

چنانچه متوجه کار نکردن دکمه های جاروبرقی شوید و به صورت یکسره کار کند و تنها برای خاموش کرن نیاز به کشیدن سیم برق باشید در این مورد باید برای تعمیر دستگاه اقدام کنید چونکه خرابی پتانسیومتر جاروبرقی دلیلی بر یکسره کار کردن جاروبرقی است.

علت جمع نشدن سیم جمع کن جاربروقی سامسونگ

یکی از قطعات اصلی جاروبرقی سیم جمع کن نام دارد که با وجود دکمه و فنر داخل آن کار می کند و در صورتی که کار نکند احتمال خرابی دکمه یا فنر وجود دارد که با تعویض فنر یا دکمه به راحتی مشکل حل خواهد شد از این رو برای تعمیر جاروبرقی سامسونگ در تهران می توانید با آی بک امداد تماس بگیرید.

گرم شدن بیش از حد جاروبرقی سامسونگ

خارج شدن هوای گرم از پشت جاروبرقی کاملا طبیعی است اما اگر بیش از حد این اتفاق رخ دهد و با داغ شدن بدنه جاروبرقی همراه باشد به خاطر آسیب دیدگی موتور دستگاه است که باید با تعمیرکار تماس بگیرید.

نگهداری از جارو برقی سامسونگ

هر وسیله ای اگر به خوبی از آن نگهداری و مراقبت کنید خیلی دیر خراب می شود و همین باعث کاهش هزینه تعمیرات جاروبرقی می شود که شامل موارد زیر است.

 • وصل کردن سیم جاروبرقی به نزدیکترین پریز برق
 • از کشیدن سیم برق جاروبرقی تا آخر جلوگیری کنید چون باعث در رفتن فنر سیم جمع کن خواهد شد.
 • از نبود شی تیز یا بردنده داخل جاروبرقی مطمئن گردید.
 • در زمان جارو کردن با جاروبرقی از محکم کشیدن روی فرش و موکت خودداری کنید چون باعث پارگی خرطوم می شود.
 • به هیچ وجه قسمت های خیس را جارو نزنید.
 • از جارو کردن محیط های بیرون با جاروبرقی خوددداری کنید.
 • فراموش نکنید که با اتمام کار جارو زدن حتما کیسه را خالی کنید.

سخن پایانی

در صورت خرابی جاروبرقی ابتدا علت را بررسی کنید ممکن است به خاطر خرابی دو شاخه یا پریز برق باشد در غیر اینصورت اگر مشکل فنی باشد برای رفع و تعمیر جاروبرقی سامسونگ در تهران با آی بک امداد تماس بگیرید.

13 دیدگاه برای “تعمیر جاروبرقی سامسونگ در تهران و قیمت آن با سایت آی بک امداد

 1. آرش چاوشی گفته:

  سلام، بعد از روشن کردن جاروبرقی ما یکدفعه موتور روی دور خیلی کم کار کرد طوری که انگار موتور نیم سوز شده و بوی سوختگی میده؟ مشکل از چیه؟

  • تعمیرکار آی بک امداد گفته:

   سلام، درست گفتید و جاروبرقی شما باید تعمیر شود که با احتمال سوختن موتور خیلی زیاد است که در تهران می توانید شماره آی بک امداد را بگیرید.

 2. جهان بخش گفته:

  با سلام، جاروبرقی ما سامسونگ ۲۰۰۰ دارم که قبلا بعد از روشن کردن تا یکساعت کار می کرد الان به پنج دقیقه هم نمیرسه که خاموش میشه ممنون میشم راهنمایی کنید و بگید مشکل از کدوم قطعه است.

  • تعمیرکار آی بک امداد گفته:

   سلام، جاروبرقی شما خراب شده و باید تعمیر گردد که در تهران می توانید شماره آی بک امداد را بگیرید.

 3. مجید حنیفه پور گفته:

  سلام، جاروبرقی سامسونگ ۲۴۰۰ وات دارم که بعد از روشن کردن دستگاه با دور کم سریعا روشن خاموش میشه لطفا ایراد رو بگید.

  • تعمیرکار آی بک امداد گفته:

   سلام، مشکل از خرابی کیت جاروبرقی است که باید با تعمیرکار تماس بگیرید که در تهران می توانید شماره آی بک امداد را بگیرید.

  • تعمیرکار آی بک امداد گفته:

   برای رفع مشکل و تعمیر خار دسته جاروبرقی باید ابتدا بررسی و بعد عیب یابی انجام شود.

 4. توحید قاسملو گفته:

  با سلام، جاروبرقی برند سامسونگ ۲۰۰۰ وات ریموت دار دارم که خراب شده و روشن نمیشه که موتور رو تست کردم دیدم روشن میشه و مشکلی نداره و حتی تمام سوکت روی برد مشکلی ندارد و حتی قطعات ریموت دسته رو هم بررسی کردم و مشکلی نداره و تنها برد جاروبرقی خراب شده ممنون میشم بگید کدوم قطعه ش خرابه تا درستش کنم.

  • تعمیرکار آی بک امداد گفته:

   با توجه به توضیحات شما خرابی جاروبرقی شما از قطعه دیمر روی دسته است که باید توسط تعمیرکار بررسی و عیب یابی انجام شود.

 5. امین گفته:

  سلام، جاروبرقی ما خراب شده و همین که روشن میشه یک دفعه خاموش میشه که بعد از باز کردن موتور جاروبرقی هیچ چیزی ندیدم و دکمه های روی دسته هم هیچ کدومش کار نمیکنه لطفا راهنمایی کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *