علت انواع ارور ماکروفر زیمنس و رفع کد خطاها | آی بک امداد

انواع ارور مایکروفر زیمنس
📖 زمان مطالعه : ۴ دقیقه ⏲️

مایکروویو زیمنس Ziemens به مانند هر برند و مارک دیگر در بازار ممکن است خراب شود و با مشکلاتی چون روشن نشدن، کار نکردن دکمه های ماکروفر، گرم نکردن غذا، دود کردن ماکروفر و.. مواجه شوید که در این بین با معیوب شدن فیوز ماژول برق، باز و بسته نشدن درب، خراب شدن قفل ماکروفر و … انواع ارور ماکروفر زیمنس روی صفحه نمایشگر نشان داده می شود که برای رفع آن کافیه این مقاله را تا آخر بخوانید و در صورتی که قادر به رفع ارور نیستید برای تعمیر ماکروفر زیمنس در تهران می توانید شماره آی بک امداد را بگیرید.

علت انواع ارور و کد خطای مایکروفر زیمنس

برخی از مشکلات ماکروفر به صورت کد خطا و ارور نمایش داده می شود که این مورد برای برند زیمنس نیز صدق می کند که در ادامه متن این مقاله علت و نحوه رفع هر کد خطا را خواهیم نوشت و در صورتی که قادر به برطرف کردن ارور نیستید و نیاز به تعمیرکار دارید در تهران می توانید شماره آی بک امداد را بگیرید.

💡حتما بخوانید: ارور ماکروفر بوش

” آی بک امداد ”
آماده سرویس و پشتیبانی سریع خدمات و تعمیرات سیار در محل و منزل شماست . هر گونه تعمیرات یخچال و تعمیرات ماشین لباسشویی و ظرفشویی و تعمیرات تلویزیون ، تعمیرات کولر های آبی و گازی ، و لوازم خانگی برقی و تعمیرات لوازم برقی و تاسیساتی منزل ، و خدمات لوله کشی و سایر خدمات و تعمیرات برقی و مکانیکی منزل و محل کار خود را به ” آی بک امداد ” بسپارید . به منظور تماس و ارتباط با کارشناسان و تعمیرکاران و ارائه راهنمایی و مشاوره و اعزام‌ تعمیرکار فوری ، با شماره تماس فوری ☎️   ۰۹۱۲۰۲۸۳۴۲۲ و سایر شماره های درج شده در وبسایت تماس حاصل نمایید .

علت و رفع ارور E723  مایکروفر زیمنس

درست بسته نشدن درب ماکروفر منجر به نمایش این ارور می شود که برای رفع ارور باید با استفاده از دکمه ۳ درب ماکروفر را باز و مجددا آنرا ببندید.

علت کد خطای Er11 ماکروویو زیمنس

مسدود شدن دکمه ها، کثیفی دکمه های پانل از دلایل نمایش این ارور است که برای رفع ارور می توانید همه دکمه ها چند بار فشار دهید و با پارچه خشک پاک کنید و مجددا درب دستگاه ماکروفر را باز و ببندید.

علت هشدار H95 ماکروفر زیمنس

زمانی که قبل از روشن شدن ماکروفر دستگاه خاموش شود این ارور نمایش داده می شود که برای رفع آن باید درب ماکروفر باز و مجددا به درستی بسته شود که برای تعمیر ماکروفر اگر نیاز به تعمیرکار دارید در تهران می توانید شماره آی بک امداد را بگیرید.

علت اخطار Er1 ماکروفر زیمنس

نامتعادل بودن دمای ماکورفر دلیل نمایش ارور است که برای رفع آن باید سنسور درجه حرارت بررسی و در صورت خرابی تعویض گردد.

علت ارور Er2 ماکروویو زیمنس

ایراد در اتصالات اصلی دستگاه که باعث می شود ماکروفر گرم نشود و صدای زنگ به صدا در بیاید و همراه با نمایش این ارور باشد که برای رفع ارور باید اتصالات داخل دستگاه بررسی و در صورت نیاز تمام اتصالات محکم و اتصالات معیوب توسط تعمیرکار و تکنسین حرفه ای تعویض گردد.

علت و رفع کد خطای Er3 ماکروویو زیمنس

بیش از حد گرم شدن برد ماژول الکترونیک ماکروفر منجر به نمایش ارور می شود که در این مواقع دستگاه متوقف و فن کار می کند که برای رفع ارور باید ماژول الکترونیک ماکروفر خنک شود.

علت و رفع ارور Er4 ماکروویو زیمنس

بی نهایت گرم شدن ماکروفر دلیل نمایش این ارور است که حتی منجر به آتش سوزی دستگاه می شود که برای رفع ارور نباید درب ماکروفر باز کنید و تنها بگذارید تا دستگاه ماکروفر خنک شود.

علت ارور Er5 مایکروفر زیمنس

زمانی که ارتباطی با ماژول مایکروویو یا ماژول برنامه انجام نشود باعث نمایش این ارور می گردد که باید ماژول ماکروفر بررسی و مطمئن شوید که به صورت کامل سالم است.

علت آلارم Er6 و Er7 مایکروفر زیمنس

خراب شدن قفل درب ماکروفر دلیل نمایش ارور است که برای رفع آن باید قفل درب و میکروسوئیچ توسط تعمیرکار بررسی و عیب یابی و در صورت نیاز این قطعات تعویض گردد که در تهران اگر نیاز به تعمیرکار دارید کافیه شماره آی بک امداد را بگیرید.

علت هشدار Er8 مایکروفر زیمنس

خراب شدن فیوز در ماژول برق دلیل نمایش ارور است که پیش از شروع کار دستگاه نمایش داده می شود و برای برطرف کردن ارور باید دکمه Stop بزنید تا ارور برطرف شود.

علت ارور Er9 مایکروفر زیمنس

ایراد در بررسی حافظه ROM دستگاه منجر به نمایش ارور می شود که برای رفع ارور باید برد الکترونیکی و حافظه نرم افزاری دستگاه توسط تعمیرکار و تکنسین حرفه ای بررسی و عیب یابی شود.

علت اخطار Er10 مایکروفر زیمنس

نصب نادست نسخه منجر به نمایش ارور می شود که باید تعمیرکار نرم افزار و برد دستگاه را بررسی کند.

علت و رفع کد خطای Er18 ماکروفر زیمنس

نقص فنی منجر به نمایش ارور در مایکروفر می شود که برای رفع آن باید با نمایندگی تعمیرات ماکروفر زیمنس تماس بگیرید که در تهران می توانید شماره آی بک امداد را بگیرید.

علت آلارم E305 ماکروفر زیمنس

دلیل نمایش این ارور نقص فنی دستگاه است که باید توسط تعمیرکار و تکنسین حرفه ای بررسی و عیب یابی شود.

علت ارور E12 ماکروفر زیمنس

طولانی تر شدن زمان پخت و پز غذا در ماکروفر دلیل نمایش ارور است که باید یک زمان پخت کوتاه تر در نظر بگیرید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *