علت روشن نشدن تلویزیون اسنوا و عیب یابی آن | تعمیرات آی بک امداد

روشن نشدن تلویزیون اسنوا
📖 زمان مطالعه : ۳ دقیقه ⏲️

با توجه به تاریخچه تلویزیون و پیشرفت در ساخت انواع تلویزیون های ال ای دی و ال سی دی امروزه برای خرید بهترین برند و مارک ایرانی و خارجی باید دقت کنید که در این بین برند تلویزیون اسنوا با توجه به قیمت ارزان آن طرفداران زیادی دارد اما تلویزیون اسنوا به مانند هر برند و مارکی ممکن است با خرابی قطعات آن و بروز مشکلاتی چون سیاه شدن صفحه تلویزیون، پرش تصویر، خاموش شدن ناگهانی تلویزیون، قطع وصل شدن صفحه تلویزیون و… همراه باشد که باید با تعمیرکار تماس بگیرید و در این بین روشن نشدن تلویزیون اسنوا به دلایل مختلف چون خرابی cpu، برد پاور، ریموت کنترل، ویروسی بودن مین برد و… مربوط باشد که برای تعمیر تلویزیون در تهران کافیه با شماره آی بک امداد تماس بگیرید.

چرا تلویزیون اسنوا روشن نمی شود؟

یکی از برندهای تلویزیون در بازار اسنوا است که در صورت خرابی و بروز مشکل برای آن باید سریعا نسبت به رفع آن اقدام کنید که در این بین روشن نشدن یا دیر روشن شدن مشکل جدی تلویزیون اسنوا است که در این زمان دلایل مختلف چون خراب شدن ریموت کنترل، ایراد در برق ورودی به دستگاه، خرابی برد پاور، سی پی یو و حتی ویروسی بودن مین برد باعث بروز این مشکل می شود که باید نسبت به عیب یابی و تعمیر تلویزیون اسنوا اقدام کنید.

💡حتما بخوانید: قیمت و هزینه نصب تلویزیون روی دیوار، ستون

” آی بک امداد ”
آماده سرویس و پشتیبانی سریع خدمات و تعمیرات سیار در محل و منزل شماست . هر گونه تعمیرات یخچال و تعمیرات ماشین لباسشویی و ظرفشویی و تعمیرات تلویزیون ، تعمیرات کولر های آبی و گازی ، و لوازم خانگی برقی و تعمیرات لوازم برقی و تاسیساتی منزل ، و خدمات لوله کشی و سایر خدمات و تعمیرات برقی و مکانیکی منزل و محل کار خود را به ” آی بک امداد ” بسپارید . به منظور تماس و ارتباط با کارشناسان و تعمیرکاران و ارائه راهنمایی و مشاوره و اعزام‌ تعمیرکار فوری ، با شماره تماس فوری ☎️   ۰۹۱۲۰۲۸۳۴۲۲ و سایر شماره های درج شده در وبسایت تماس حاصل نمایید .

عیب یابی و علت روشن نشدن تلویزیون اسنوا

اگر قصد روشن کردن تلویزیون اسنوا دارید اما با فشردن دکمه ریموت این اتفاق رخ نمی دهد مهمترین دلیل برای خرابی ریموت کنترل است که ممکن است با تعویض باتری ریموت مشکل رفع شود اما کار به این سادگی نیست برخی اوقات ممکن است که ریموت سالم باشد و ایراد از جایی دیگر باشد که به شرح زیر است و باید نسبت به عیب یابی و تعمیر تلویزیون اسنوا اقدام کنید که اگر تهران هستید برای اینکار کافیه با شماره آی بک امداد تماس بگیرید.

  • بررسی ریموت کنترل
  • بررسی برق ورودی به تلویزیون
  • اگر چراغ تلویزیون چشمک می زند می تواند به خاطر ایراد در برق ورودی از جمله نوسان برق، خرابی برد اصلی یا پاور باشد.
  • ایراد در برد پاور دلیل دیگری برای روشن نشدن تلویزیون اسنوا است.
  • ممکن است مین برد تلویزیون ویروسی شده باشد.
  • فروسدگی برد پاور
  • ایراد در cpu تلویزیون اسنوا

علت روشن نشدن تلویزیون اسنوا سری SA

یکی از مدل های تلویزیون اسنوا سری SA است که اگر روشن نمیش ود می تواند به خاطر خرابی قطعات برد مین باشد که باید سریعا نسبت به تعویض آن اقدام کنید که برای اینکار کافیه با تعمیرکار حرفه ای تماس بگیرید و اگر در تهران باشید کافیه این کار را به سایت تعمیرات تلویزیون آی بک امداد بسپارید.

دقت داشته باشید که روشن نشدن تلویزیون اسنوا به مانند سایر مشکلات چون نبود تصویر، سیاه شدن یک طرفه تلویزیون و… مشکل جدی است و باید سریعا نسبت به رفع و عیب یابی آن اقدام کنید.

علت روشن نشدن تلویزیون اسنوا سری N

اگر تلویزوین شما به صورت خود به خود خاموش می شود و دیگر نمی توانید آنرا روشن کنید دلایل مختلفی چون خرابی مین برد می تواند باعث بروز این مشکل شود که با تعمیر آن مشکل رفع خواهد شد.

نتیجه گیری

تلویزیون اسنوا به مانند هر برند دیگر ممکن است قطعات آن خراب شود و باعث بروز مشکلاتی چون سیاه شدن صفحه تلویزیون، دیر روشن شدن، خاموش شدن خود به خود تلویزیون، پرش تصویر، روشن نشدن تلویزیون و.. شود که در این بین روشن نشدن تلویزیون اسنوا به خاطر ایراد در ریموت کنترل، خرابی مین برد، برد پاور و حتی برق ورودی به دستگاه یا ویروسی بودن مین برد است که باید سریعا نسبت به عیب یابی آن اقدام کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *