علت کثیف شدن کف یخچال فریزر وستینگ هاوس | تعمیرات آی بک امداد

   

📖 زمان مطالعه : < 1 دقیقه ⏲️

? امین پرسیده:

سلام وقت بخیر، بنده فریزر وستینگ هاوس دارم الان متوجه شدم دریچه های کف فریزر که به بیرون راه دارند به شدت کثیف شدن.میخواستم بدونم داخل محفظه رو میشه برداشت؟ و چطور باید اینکارو بکنم؟

A آی بک امداد گفته:

سلام، هنگام گرفتگی در قسمت فاضلاب کف فریزر کثیف میشود برای تمیز کردن آن کافی است گرفتگی در قسمت فاضلاب از بین برود. بدین منظور یک میله ی نازک را به سوراخ ناودانی وارد کنید و پشت سرش آب جوش بریزید. و با باز کردن شیلنگی که روی کاسه کمپرسور قرار دارد و از فریزر آمده آمده شیلنگ را شستشو دهید. برای عیب یابی و تعمیر یخچال وستینگ هاوس میتوان از خدمات نمایندگی این یخچال بهره برد.

” آی بک امداد ”
آماده سرویس و پشتیبانی سریع خدمات و تعمیرات سیار در محل و منزل شماست . هر گونه تعمیرات یخچال و تعمیرات ماشین لباسشویی و ظرفشویی و تعمیرات تلویزیون ، تعمیرات کولر های آبی و گازی ، و لوازم خانگی برقی و تعمیرات لوازم برقی و تاسیساتی منزل ، و خدمات لوله کشی و سایر خدمات و تعمیرات برقی و مکانیکی منزل و محل کار خود را به ” آی بک امداد ” بسپارید . به منظور تماس و ارتباط با کارشناسان و تعمیرکاران و ارائه راهنمایی و مشاوره و اعزام‌ تعمیرکار فوری ، با شماره تماس فوری ☎️   ۰۹۱۲۰۲۸۳۴۲۲ و سایر شماره های درج شده در وبسایت تماس حاصل نمایید .

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *