علت صدای ریختن روغن داغ در یخچال سامسونگ | آی بک امداد

   

📖 زمان مطالعه : ۲ دقیقه ⏲️

توسط حسین احمدی مطرح شده

سلام، یخچال فریزر سامسونگ دارم که فریزر بالا و یخچال پایین هست که الان قسمت یخچال سرمای خوبی داره و اتومات هم میکنه و فن هم کاملا سالم است اما زمان اتومات کردن و استراحت یخچال صدایی چون ریختن روغن داغ بعد از روشن کردن یخچال به گوش میاد لطفا راهنمایی کنید و بگید علت صدای ریختن روغن داغ در یخچال سامسونگ چیه؟ در ضمن اینم بگم سرویکسار اومده و گفته این صدا به خاطر ریختن گاز سرد روی روغن یخچال و مشکلی نداره و این به خاطر جابجایی یخچا رخ داده در صورتی که یکی دیگه تعمیرکار اومد گفت مشکل از کمپرسور یخچال است و باید گاز یخچال خالی و لوله ها شستشو و مجددا شارژ گاز یخچال انجام بشه لطفا راهنمایی کنید.

A تعمیرکار آی بک امداد گفته

درود کاربر گرامی، علت صدای ریختن روغن داغ در یخچال سامسونگ به ایراد در گاز یخچال می رسد که باید نسبت به شستشوی مدار لوله گاز یخچال اقدام و در ادامه مجددا شارژ گاز یخچال انجام شود که برای تعمیر یخچال سامسونگ در تهران می توانید شماره آی بک امداد را بگیرید.

” آی بک امداد ”
آماده سرویس و پشتیبانی سریع خدمات و تعمیرات سیار در محل و منزل شماست . هر گونه تعمیرات یخچال و تعمیرات ماشین لباسشویی و ظرفشویی و تعمیرات تلویزیون ، تعمیرات کولر های آبی و گازی ، و لوازم خانگی برقی و تعمیرات لوازم برقی و تاسیساتی منزل ، و خدمات لوله کشی و سایر خدمات و تعمیرات برقی و مکانیکی منزل و محل کار خود را به ” آی بک امداد ” بسپارید . به منظور تماس و ارتباط با کارشناسان و تعمیرکاران و ارائه راهنمایی و مشاوره و اعزام‌ تعمیرکار فوری ، با شماره تماس فوری ☎️   ۰۹۱۲۰۲۸۳۴۲۲ و سایر شماره های درج شده در وبسایت تماس حاصل نمایید .

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *