علت صدای جلز ولز روغن از کمپرسور یخچال سامسونگ میاد | آی بک امداد

   

📖 زمان مطالعه : < 1 دقیقه ⏲️

? توسط فرید شوریاای مطرح شده

سلام، یخچال برند سامسونگ مدل sr 558 دارم که به خوبی کار میکرد اما بعد از جابجایی و نصب مجدد یخچال الان در زمان اتومات کردن یخچال و برای شروع دوبار صدای جلز و ولز روغن از بغل کمپرسور میاد علتش رو بگید ممنونم.

A تعمیرکار آی بک امداد گفته

درود کاربر گرامی، صدای جلز ولز روغن از کمپرسور یخچال ساسمونگ به دلیل خراب شدن کمپرسور یا مدار کیپ است که باید با عضد شستشو داده شود و نسبت به شارژ گاز یخچال نیز اقدام کنید که برای اینکار و استفاده از خدمات تعمیرات یخچال در تهران می توانید با شماره آی بک امداد تماس بگیرید.

” آی بک امداد ”
آماده سرویس و پشتیبانی سریع خدمات و تعمیرات سیار در محل و منزل شماست . هر گونه تعمیرات یخچال و تعمیرات ماشین لباسشویی و ظرفشویی و تعمیرات تلویزیون ، تعمیرات کولر های آبی و گازی ، و لوازم خانگی برقی و تعمیرات لوازم برقی و تاسیساتی منزل ، و خدمات لوله کشی و سایر خدمات و تعمیرات برقی و مکانیکی منزل و محل کار خود را به ” آی بک امداد ” بسپارید . به منظور تماس و ارتباط با کارشناسان و تعمیرکاران و ارائه راهنمایی و مشاوره و اعزام‌ تعمیرکار فوری ، با شماره تماس فوری ☎️   ۰۹۱۲۰۲۸۳۴۲۲ و سایر شماره های درج شده در وبسایت تماس حاصل نمایید .

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *