تعمیر کولر گازی اسپیلت در تازه آباد | تعمیر کولر آبی در تازه آباد

تعمیر کولر گازی تازه آباد

   

📖 زمان مطالعه : ۴ دقیقه ⏲️

برای رفع مشکلات کولر گازی اسپیلت در شهر تازه آباد ثلاث باباجانی و تعمیر تعویض قطعات آن از جمله کمپرسور، فن، فیلتر، لوله مویی، برد، بلوور فن، دمپر، شیر برقی، نشت یابی و حتی شارژ گاز کولر گازی کافیه با ما تماس بگیرید تا تعمیرکار نسبت به عیب یابی کامل کولر و رفع مشکلات عمل نکردن ترموستات، باد گرم زدن کولر، روشن خاموش شدن اسپیلت و.. اقدام کند بنابراین برای سرویس و تعمیر کولر گازی در تازه آباد ثلاث باباجانی شماره آی بک امداد را بگیرید و با دادن آدرس محل و منزل خود تعمیرکار اعزام خواهد شد.

آی بک امداد نمایندگی تعمیرات کولر گازی اسپیلت در تازه آباد

توجه کنید که هر سال باید سرویس کولر گازی انجام شود که شامل شستشوی فیلتر ها و اواپراتور یونیت داخلی، شستن کندانسور پنل خارجی، نشت یابی، شارژ کولر، شارژ و تعویض روغن کمپرسور است در غیر اینصورت خراب می شود که با مشکلاتی چون سرد نکردن، آمپر کشیدن کولر گازی، روشن نشدن، پریدن فیوز با روشن کردن کولر گازی و. .همراه است که برای سرویس تعمیر کولر گازی در تازه آباد کافیه همین الان شماره تعمیرکار آی بک امداد را بگیرید.

 • تعمیر و تعویض قطعات مختلف کولر چون کمپرسور، فن، ترموستات
 • تعمیر تعویض خازن، فیلتر، برد، لوله مویی، شیر برقی و…
 • نشت یابی کولر گازی
 • شارژ گاز کولر گازی در محل
 • سرویس کولر گازی شامل شستشو و تعویض فیلتر، تعویض روغن و…
 • نصب و راه اندازی کولر گازی

مجموعه آی بک امداد هر برند کولر گازی از جمله مدیا، گری، کریر، فوجی، وست پوینت، گالانز، سامسونگ، ال جی و.. در مدل های مختلف اسپیلت تک پنل، چند پنل، پرتابل، پنجره ای، داکت اسپیلت و.. را تعمیر می کند.

” آی بک امداد ”
آماده سرویس و پشتیبانی سریع خدمات و تعمیرات سیار در محل و منزل شماست . هر گونه تعمیرات یخچال و تعمیرات ماشین لباسشویی و ظرفشویی و تعمیرات تلویزیون ، تعمیرات کولر های آبی و گازی ، و لوازم خانگی برقی و تعمیرات لوازم برقی و تاسیساتی منزل ، و خدمات لوله کشی و سایر خدمات و تعمیرات برقی و مکانیکی منزل و محل کار خود را به ” آی بک امداد ” بسپارید . به منظور تماس و ارتباط با کارشناسان و تعمیرکاران و ارائه راهنمایی و مشاوره و اعزام‌ تعمیرکار فوری ، با شماره تماس فوری ☎️   ۰۹۱۲۰۲۸۳۴۲۲ و سایر شماره های درج شده در وبسایت تماس حاصل نمایید .

راهنمای تعمیر و عیب یابی کولر گازی توسط تعمیرکار آی بک امداد

با خراب شدن هر یک از قطعات کولر گازی انواع مشکلات به وجود می آید که در ادامه علت و رفع انواع مشکلات رایج را خواهیم نوشت که پیش از تماس با تعمیرکار باید آنها را بخوانید.

علت خنک نکردن اسپیلت

این مشکل به دلیل ایراد در کلید انتخاب کولر و حتی خرابی قطعات مختلف فیلتر هوا، خازن، برد رله، ترموستات و برد پاور رخ می دهد که تعمیر و تعویض این قطعات باید توسط تعمیرکار انجام شود.

علت کار نکردن کولر گازی

خرابی ترموستات یا فیوز مدار سیستم باعث بروز این مشکل می شود.

علت خاموش نشدن کولر گازی اسپیلت

این مشکل بیشتر در کولر گازی های قدیمی اتفاق می افتد که خرابی برد اصلی، برد رله و برد کنترل از دلایل بروز این مشکل است.

علت سر صدای زیاد کولر گازی

ساییدن شدن تیغه های فن کولر گازی دلیل اصلی بروز این مشکل است که باید روغن کاری کولر انجام شود و در عین حال قدیمی شدن کمپرسرو، شل شدن دنده اسپیلت از دلایل دیگر است.

سرویس تعمیر کولر آبی در تازه آباد

فرقی نمی کند که برند کولر شما چیست چونکه با خرید بهترین برند کولر آبی نیز به مرور زمان احتمال خرابی قطعات آن و بروز مشکلات مختلف چون سرد نکردن محیط، دم کردن کولر آبی، سر و صدای زیاد، پرتاب باد گرم و لگد زدن موتور و.. وجود دارد که برای رفع مشکلات و تعمیر تعویض قطعات معیوب کافیه شماره آی بک امداد را بگیرد که در این بین برخی از مشکلات به خاطر عدم سرویس به موقع کولر آبی رخ می دهد.

 • تعمیر و تعویض قطعات موتور، پولی، تسمه، شناور، پمپ آب
 • روغن کاری موتور و یاتاق ها
 • تعویض پوشال های کولر آبی
 • ترمیم کفی کولر
 • رفع مشکلات و عیب یابی کولر آبی
 • سرویس کولر آبی

راهنمای تعمیر و عیب یابی کولر آبی

 • اگر با روشن کردن کولر باد گرم بیرون می دهد بخاطر این است که پوشال ها خیس نیست که ممکن است پمپ آب از کار افتاده یا شناور کولر رسوب گرفته باشد که باید قطعات معیوب تعویض گردد.
 • علت کاهش پرتاب باد کولر نیز به خاطر مشکل در قسمت برزنت، نیم سوز شدن موتور و حتی بی کیفیت بودن پوشال ها و شل و سفت شدن تسمه پروانه است که باید عیب یابی شود.
 • علت کار کردن موتور تنها روی دور کند و تند نیز خرابی کلید تغییر وضعیت و حتی سوختن یا نیم سوز شدن سیم پیچ های دور تند و کند است که برای تعمیر کولر کافیه شماره آی بک امداد را بگیرید.
 • تراز نبودن کولر، خراب شدن تسمه، موتور فن و تاب برداشتن فن پروانه و حتی خرابی و شل بودن پولی ها از دلایل سر و صدای زیاد کولر است که باید رفع گردد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *