یخچال سیلوان صدای تیک میده و خاموش میشه | علت صدای تیک یخچال سیلوان

   

📖 زمان مطالعه : < 1 دقیقه ⏲️

توسط خانم حسینی مطرح شده

با سلام، یخچال سیلوان دارم که اینو سال ۹۲ خریدم و الان یک ماه میشه که برای روشن شدن یخچال یک لحظه روشن و صدای تیک میده و سریعا خاموش میشه و بعد از سه چهار بار یخچال روشن میشه و کار میکنه علت صدای تیک یخچال سیلوان و خاموش شدنش رو توضیح بدید.

A تعمیرکار آی بک امداد گفته

درود کاربر گرامی، در صورتی که یخچال سیلوان صدای تیک میده و خاموش می شود باید قطعه رله اولود موتور بررسی شود و بعد از آن مطمئن شوید که کمپرسور یخچال سالم است و خراب نیست که برای تعمیر یخچال سیلوان در تهران می توانید با شماره آی بک امداد تماس بگیرید.

” آی بک امداد ”
آماده سرویس و پشتیبانی سریع خدمات و تعمیرات سیار در محل و منزل شماست . هر گونه تعمیرات یخچال و تعمیرات ماشین لباسشویی و ظرفشویی و تعمیرات تلویزیون ، تعمیرات کولر های آبی و گازی ، و لوازم خانگی برقی و تعمیرات لوازم برقی و تاسیساتی منزل ، و خدمات لوله کشی و سایر خدمات و تعمیرات برقی و مکانیکی منزل و محل کار خود را به ” آی بک امداد ” بسپارید . به منظور تماس و ارتباط با کارشناسان و تعمیرکاران و ارائه راهنمایی و مشاوره و اعزام‌ تعمیرکار فوری ، با شماره تماس فوری ☎️   ۰۹۱۲۰۲۸۳۴۲۲ و سایر شماره های درج شده در وبسایت تماس حاصل نمایید .

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *