نصب و تعمیر تلویزیون در محله اباذر با آی بک امداد

کم نور شدن صفحه تلویزیون
📖 زمان مطالعه : ۲ دقیقه ⏲️

از روشن گذاشتن طولانی مدت تلویزیون خودداری و حتما نصب تلویزیون به نصاب حرفه ای بسپارید و زمانی که متوجه خرابی و مشکلات مختلف تلویزیون چون روشن نشدن تلویزیون، دیر روشن شدن تلویزیون، هنگ کردن و…شدید برای تعمیر تلویزیون در اباذر محله ای در شهر تهران کافیه تماس بگیرید.

تعمیر تلویزیون در اباذر با استفاده از قطعات فابریک و اصل

خیلی مهم است که بعد از تماس شما با تعمیرکار سریعا در محل حاضر شود و با دانش و مهارت بالایی که دارد تعمیرات تلویزیون در سریعترین زمان انجام شود و البته در این بین از قطعات فابریک و اصل استفاده شود. این موارد جزو ویژگی های تعمیرکاران آی بک امداد است که قادر به تعمیر برندهای مختلف تلویزیون سونی، ایکس ویژن، سونی، توشیبا، ال جی، دوو و..هستند.

سوالات متداول و مشکلات رایج تلویزیون

۱-علت نداشتن تصویر تلویزیون بعد از اتصال کابل HDMI

هر گونه مشکل در کابل HDMI باعث بروز این مشکل می شود و حتی ممکن است به خاطر بهم خوردن تنظیمات تلویزوین باشد که باید توسط تعمیرکار و تکنسین حرفه ای مشکل برطرف شود.

۲-علت روشن خاموش شدن تلویزیون

زمانی که فصل تابستان است و مدام نوسانات برق رخ می دهد باعث بروز این مشکل می شود که البته خرابی برد اصلی، برد پاور و حتی ایراد در کابل HDMI و دوشاخه USB و کابل برق باعث بروز این مشکل نیز می شود که برای اعزام تعمیرکار تلویزیون در اباذر تهران کافیه شماره آی بک امداد را بگیرید.

۳-دلیل وجود نقاط سیاه روی تصویر تلویزیون

سوختن پیکسل های نمایشگر تلویزیون شما دلیل بروز این مشکل است که راه حلی برای رفع مشکل وجود ندارد و تنها با تعویض پنل مشکل برطرف خواهد شد که باید توسط تعمیرکار و تکنسین حرفه ای و با تجربه این کار انجام شود.

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *