نصب و تعمیر تلویزیون در شهرک المهدی با آی بک امداد

تعمیر تلویزیون در منزل شما
📖 زمان مطالعه : ۲ دقیقه ⏲️

نصب و راه اندازی انواع مدل تلویزیون و در این بین رفع مشکلات و ایرادات و تعمیر و تعویض قطعات معیوب توسط تعمیرکاران آی بک امداد انجام خواهد شد و شامل تمام محله های شهرک تهران است از این رو برای تعمیر تلویزیون در شهرک المهدی تنها کافیه تماس بگیرید.

اعزام سریع تعمیرکار تلویزیون در شهرک المهدی

هر برند و مارک تلویزیون ایرانی و خارجی چون ایکس ویژن، سونی، ال جی، دوو، هایسنس و… داشته باشید به دلیل ضربه خوردن، روشن گذاشتن طولانی مدت و حتی گذشت زمان خراب می شوند. ما در کنار شما هستیم و بعد از تماس شما با سایت آی بک امداد برای تعمیرات تلویزیون در شهرک المهدی تهران سریعا تعمیرکار اعزام می گردد.

  • تعمیر و تعویض قطعات معیوب شامل مین برد، برد پاور، برد تیکان، پنل، فلت و…
  • تعمیر برندهای مختلف تلویزیون و مدل های مختلف تلویزیون ال سی دی، ال ای دی، QLED و OLED
  • استفاده از قطعات درجه یک

سوالات متداول و مشکلات رایج تلویزیون

۱-علت بهم ریختن رنگ تلویزیون

اگر مشکلاتی در قطعات پنل، برد اصلی رخ دهد باعث بروز این مشکل می شود که همراه با تاریکی کامل و کاهش نور قسمت هایی از تصویر تلویزیون است.

۲-علت صدا داشتن و تصویر نداشتن تلویزیون

هر گونه مشکلی که در نور پس زمینه تلویزیون رخ می دهد و در عین حال صدا دارد به معنای خرابی برد صفحه  نمایش یا بک لایت است که باید توسط تعمیرکار و تکنسین حرفه ای مشکل برطرف شود.

۳-علت بوی سوختگی تلویزیون

در صورتی که تلویزیون را تازه خریده باشید بوی سوختگی جای نگرانی ندارد و نشان از گرم شدن نایلون های قطعات تلویزیون است در غیر این صورت سوختن هر یک از قطعات تلویزیون باعث بروز این مشکل می شود که برای رفع مشکل و تعمیر تلویزیون کافیه با ما تماس بگیرید.

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *