نصب و تعمیر تلویزیون در بنی هاشم با آی بک امداد

تعمیر و تعویض قطعات تلویزیون
📖 زمان مطالعه : ۲ دقیقه ⏲️

یک تعمیرکار حرفه ای به شما این اطمینان می دهد که به موقع مشکل تلویزیون را به بهترین کیفیت رفع کند که این جزو ویژگی های تعمیرکاران آی بک امداد است که برای تعمیر تلویزیون در بنی هاشم محله ای در تهران و رفع ایرادات و تعمیر و تعویض قطعات معیوب کافیه تماس بگیرید.

تعمیر تلویزیون ال جی، سامسونگ در بنی هاشم

هر مدل تلویزیون ال سی دی، ال ای دی، QLED و OLED در هر برند و مارک ایکس ویژن، شارپ، فیلیپس، مارشال، صنام، سونی  و…که داشته باشید و زمان خرابی می توانید شماره آی بک امداد را بگیرید. بعد از تماس شما به کمتر از یک ساعت نمی رسد که تعمیرکار تلویزیون در محله بنی هاشم و آدرس محل و منزل شما حاضر و کار تعمیرات را انجام می دهد.

سوالات متداول و مشکلات رایج تلویزیون

۱-نحوه رفع خطوط سیاه روی تلویزیون

این مشکل به خاطر ضربه خوردگی به پنل و سوختن پیکسل های تلویزیون رخ می دهد که هیچ راه حلی جزو تعویض نمایشگر و پنل تلویزیون وجود ندارد.

۲-علت خطوط افقی و عمودی روی تصویر تلویزیون

این مشکل رایج به دلیل هر گونه خرابی و ایراد در قطعات تلویزیون و حتی مشکلات در گیرنده و آنتن تلویزیون رخ میدهد.

۳-علت پرش تصویر تلویزیون

این مشکل که با مشاهده خطوط رنگ روی نمایشگر تلویزیون همراه است به دلیل خرابی پنل است که در این بین خرابی قطعه مین برد یا برد تیکان نیز منجر به بروز این مشکل می شود که برای تعمیرات تلویزیون در محله بنی هاشم می توانید با ما تماس بگیرید.

۴-علت خاموش روشن شدن تلویزیون

نوسانات برق منطقه یکی از دلایل بروز این مشکل است که البته به آن باید خرابی لامپ تصویر، کابل تلویزیون و حتی خرابی پنل باید اضافه کرد.

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *