نصب و تعمیر تلویزیون در گرگان تهران با آی بک امداد

📖 زمان مطالعه : ۲ دقیقه ⏲️

با مطالعه تاریخچه تلویزیون متوجه پیشرفت در این صنعت خواهید شد که امروزه در بازار انواع مدل تلویزیون ال سی دی، ال ای دی، QLED و OLED در برندهای مختلف ال جی، پاناسونیک، شارپ، سونی، ایکس ویژن و..وجود دارد که البته ممکن است خراب شود و مشکلات مختلفی چون نقاط سیاه روی تصویر تلویزیون، روشن نشدن تلویزیون، هنگ کردن تصویر و حتی پرش تصویر به همراه داشته باشد که برای تعمیر تلویزیون در گرگان تهران یکی از محله های منطقه ۶ کافیه با ما تماس بگیرید.

تعمیرات تلویزیون در گرگان تهران با سریعترین زمان

خیلی مهم است که بهترین تعمیرکار برای تعمیر تلویزیون شما اعزام گردد که در کمترین زمان و بهترین کیفیت این کار انجام دهد. تمام ویژگی های یک تعمیرکار خوب برای تعمیرکاران آی بک امداد وجود دارد که با بهره مندی از بهترین تجیهزات و ابزار قادر به تعمیر انواع مدل تلویزیون هستند.

تعمیر و تعویض قطعات معیوب تلویزیون شامل برد تیکان، برد کنترل، ریموت کنترل، بلندگوها، آمپلی فایر، فلت، بک لایت تلویزیون و..از خدمات ارائه شده سایت آی بک امداد است که از قطعات فابریک و اصل استفاده می شود.

رفع مشکلات و ایرادات مختلف تلویزیون با آی بک امداد

هر برند و مدل تلویزیون که داشته باشید ممکن است خراب شود و مشکلات زیر به همراه داشته باشد که برای اعزام تعمیرکار تلویزیون به محله گرگان تهران و رفع مشکلات کافیه با ما تماس بگیرید.

  • روشن نشدن تلویزیون
  • سیاه شدن تصویر تلویزیون با وجود روشن بودن و صدا داشتن
  • بی روح بودن رنگ تصویر تلویزیون
  • هنگ کردن تصویر
  • وجود نقاط سیاه روی تصویر تلویزیون
  • روشن خاموش شدن تلویزیون

علت روشن نشدن تلویزیون

این مشکل در زمان نرسیدن برق به دستگاه و خرابی پریز برق، دوشاخه، کابل، محافظ برق و حتی ریموت کنترل رخ می دهد و البته ممکن است مشکلات سخت افزاری یا نرم افزاری دلیل این مشکل باشد.

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *