نصب و تعمیر تلویزیون در حکیمیه با آی بک امداد

نمایندگی تعمیرات تلویزیون
📖 زمان مطالعه : ۲ دقیقه ⏲️

برای نصب تلویزیون روی دیوار و شومینه و حتی ستون و سقف با نصاب حرفه ای تماس بگیرید و زمانی که تلویزیون شما به هر دلیلی خراب شده از جمله شکستگی، سیاه شدن تصویر تلویزیون، صدا نداشتن و….با آی بک امداد نمایندگی تعمیر تلویزیون در حکیمیه تهران تماس بگیرید.

آی بک امداد بهترین سایت خدمات تعمیر تلویزیون در حکیمیه

در هر کدام از محله های شهر تهران از جمله حکیمیه که باشید بعد از تماس شما و ثبت درخواست شما سریعا تعمیرکار تلویزیون به محله حکیمیه اعزام می شود. تعمیرکاران ما از بهترین ابزار و تجهیزات برای رفع مشکلات و ایرادات تلویزیون ال سی دی، ال ای دی، QLED و OLED استفاده می کنند.

  • عیب یابی و تعمیر برندهای مختلف تلویزیون صنام، ال جی، شارپ، ایکس ویژن، سونی و…
  • استفاده از قطعات فابریک و اصل
  • تعمیر و تعویض قطعات معیوب تلویزیون شامل قطعه پنل، مین برد، فلت، برد تیکان، برد پاور، بک لایت و…

نحوه رفع مشکل صدا نداشتن تلویزیون

در این مواقع باید ابتدا مطمئن شوید که کابل های صدا به درستی وصل شده و مشکلی در صدای گیرنده نباشد و حتی در صورت نیاز وارد تنظیمات شوید و در صورت عدم رفع مشکل حتما بلندگو توسط تعمیرکار بررسی شود.

تعمیر تلویزیون زمان بهم ریختگی رنگ های نمایشگر

یکی از مشکلات رایج تلویزیون زمانی است که تمام رنگ های تلویزیون بهم ریخته و قاطیم می شود که مشکل از بد بودن منبع نور و حتی سوختن پیکس های تلویزیون است.

علت روشن نشدن تلویزیون و رفع آن

این مشکل رایج نشان از خرابی برد پاور و در عین حال مشکلات نرم افزاری و سخت افزایش است و حتی ممکن است تنها ریموت کنترل خراب شده باشد که باید تعمیر گردد که می توانید با تعمیرکار تلویزیون در حکیمیه یعنی آی بک امداد تماس بگیرید.

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *