نصب و تعمیر تلویزیون در پارک لاله تهران با آی بک امداد

خط افتادن روی تصویر تلویزیون
📖 زمان مطالعه : ۲ دقیقه ⏲️

شاید ناگهان متوجه خاموش روشن شدن تلویزیون شوید که این نشانه خرابی است و مشکلات دیگر چون تاریک شدن نمایشگر تلویزیون با نمایش لوگو، دیر روشن شدن تلویزیون و….همگی جزو نشانه های خرابی است که باید توسط تعمیرکار بررسی و عیب یابی انجام شود که برای تعمیر تلویزیون در پارک لاله تهران کافیه شماره آی بک امداد را بگیرید.

سوالات متداول و مشکلات رایج تلویزیون

۱-چرا تلویزیون خاموش روشن می شود؟

این مشکل که برای هر برند تلویزیون ال جی، شارپ، دوو، فیلیپس، سونی و..ممکن است رخ دهد به خاطر نوسانات برق رخ می دهد که برای جلوگیری از آسیب دیدن تلویزیون باید به محافظ برق وصل شود و در این بین خرابی و اتصالی کردن سیم تلویزیون نیز دلیل دیگر بروز این مشکل است.

۲-علت کم نور شدن صفحه تلویزیون

در این مواقع ابتدا باید از قسمت منوی تلویزیون وارد تنظیمات روشنایی شوید و در صورتی که مشکلی در این بخش نیست دلیل کم نوری نمایشگر تلویزیون شما کم شدن فسفر پلاسما و خرابی لامپ تصویر دستگاه است که باید توسط تعمیرکار تعویض بک لایت تلویزیون انجام شود که با تماس شما با آی بک امداد کار تعمیرات تلویزیون در پارک لاله تهران سریعا انجام خواهد شد.

۳-علت تصویر نداشتن تلویزیون چیست؟

این مشکل معمولا به خاطر خراب شدن لامپ تصویر یا همان بک لایت رخ می دهد که در صورتی که چراغ قوه روی تلویزیون بگیرید و مقدار کمی نور مشاهد کنید نشان از خرابی بک لایت و اگر هیچ تصویر نداشته باشد نشان از خرابی صفحه نمایش تلویزیون است که تنها با تعویض آن مشکل برطرف خواهد شد.

۴-علت وجود هاله سفید یا نقاط نورانی روی نمایشگر تلویزیون

مشکلات فنی که در قسمت نور تلویزیون وجود دارد و با آسیب دیدن لامپ تصویر باعث می شود که این مشکل پیش بیاید.

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *