تعمیر تلویزیون در محمود آباد | نمایندگی تعمیر تلویزیون اسنوا محمودآباد

خطوط عمودی تصویر تلویزیو
📖 زمان مطالعه : ۲ دقیقه ⏲️

به جای پرس و جو برای پیدا کردن تعمیرکار، کار را به آی بک امداد بسپارید تا تعمیر تلویزیون در محمود آباد در کمترین زمان و بهترین کیفیت انجام شود. تمام خدمات آی بک امداد از جمله تعمیر و تعویض قطعات معیوب مین برد، برد تیکان، برد پاور، پنل، فلت، آمپلی فایر و…با قطعات فابریک و با استفاده از تعمیرکاران حرفه ای انجام خواهد شد. تعمیرات تلویزیون در شهر محمودآباد با آی بک امداد برای انواع مدل تلویزیون ال سی دی، ال ای دی و برندهای مختلف اسنوا، ایکس ویژن، شارپ، سونی، میکسدر، توشیبا و..انجام خواهد شد.

آی بک امداد تعمیرگاه معتبر برای تعمیر تلویزیون در محمود آباد

به جای نگرانی بابت خرابی و بروز مشکلات مختلف تلویزیون شامل هنگ کردن، روشن نشدن، دیر روشن شدن تلویزیون، خط افتادن و…برای اعزام تعمیرکار تلویزیون آی بک امداد به محل و منزل شما تنها کافیست تماس بگیرید. تنها بعد از تماس شما در کمتر از یک ساعت بعد تعمیرکار آی بک امداد اعزام و خدمات زیر انجام خواهد شد.

  • رفع مشکلات و ایرادات مختلف
  • تعمیر و تعویض قطعات مین برد، برد تیکان
  • تعمیر و تعویض قطعات پنل، آمپلی فایر، فلت
  • تعمیر و تعویض قطعات برد پاور، اتصالات و پورت ها
  • تعویض فلت تلویزیون
  • استفاده از قطعات فابریک و اصل

سوالات متداول و مشکلات رایج تلویزیون

۱-علت بوی سوختگی تلویزیون

این مشکل در زمان خرابی قطعات الکترونیکی تلویزیون رخ می دهد و در صورت اینکه تازه تلویزیون خریده اید گرم شدن نایلون قطعت دلیل بروز مشکل است که جای نگرانی نیست.

۲-هزینه تعمیرات تلویزیون در آی بک امداد

با توجه به نوع مشکلی که برای تلویزیون شما رخ داده، نوع تلویزیون، قطعه معیوب، تعمیر و تعویض قطعات، نرخ مصوب اتحادیه هزینه ها متغییر است.

۳-علت روشن خاموش شدن تلویزیون سامسونگ

این مشکل تلویزیون به دلیل خرابی قطعات برد اصلی، برد پاور، شل شدن کابل HDMI و دوشاخه USB و کابل برق رخ می دهد که برای تعمیر تلویزیون در محمود آباد کافیست با ما تماس بگیرید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *