نصب و تعمیر تلویزیون در مجید آباد با آی بک امداد

نمایندگی تعمیرات تلویزیون
📖 زمان مطالعه : ۲ دقیقه ⏲️

نصب تلویزیون را با دقت انجام دهید که هیچ گونه ضربه و آسیبی به پنل نخورد و برای تعمیر تلویزیون در مجید آباد و رفع مشکلات و ایرادات مختلف چون هنگ کردن، سیاه شدن تصویر تلویزیون، روشن نشدن، بهم ریختگی رنگ نمایشگر و…کافیه تماس بگیرید و درخواست خود را ثبت کنید.

ارائه خدمات و تعمیر تلویزیون در مجید آباد

بهترین تعمیرکاران و تکنسین آی بک امداد برای رفع مشکلات و ایرادات تلویزیون ال سی دی، ال ای دی، QLED، OLED شما در هر برند و مارک صنام، فیلیپس، سونی، ال جی، ایکس ویژن و…اعزام می گردد. تنها بعد از تماس شما و ثبت درخواست یک ساعت بعد تعمیرکار تلویزیون در محله مجید آباد حاضر می شود.

  • تعمیر و تعویض قطعات مین برد، فلت، پنل، برد پاور، برد تیکان، مدار و اتصالات، ترانزیستورها و…
  • استفاده از قطعات فابریک و اصل
  • کاهش هزینه تعمیرات تلویزیون
  • نصب و راه اندازی انواع مدل تلویزیون

سوالات متداول و مشکلات رایج تلویزیون

۱-علت قطع شدن صدای تلویزیون

خرابی کابل های صدا، گیرنده صدا و در این بین سیستم صوتی باعث بروز این مشکل می شود که به آن خرابی بلندگو تلویزیون باید اضافه کنید.

۲-علت بهم ریختگی رنگ تلویزیون

ضربه خوردن پنل و شکستن پیکسل دلیل بروز این مشکل است که به آن باید خرابی بردها و برد تیکان باید اضافه کنید که برای تعمیر تلویزیون در مجید آباد کافیه تماس بگیرید.

۳-علت نمایش نقطه سیاه روی تصویر تلویزیون

این مشکل نشان از سوختن پیکسل ها است که به هیچ وجه درست نمی شود و باید صفحه نمایش تلویزیون تعویض گردد که برای رفع مشکل می توانید با آی بک امداد تماس بگیرید.

۴-هزینه تعمیرات تلویزیون در آی بک امداد

اینکه مشکل تلویزیون شما چیست؟ قطعه معیوب شده و در عین حال تعمیر و تعویض قطعات و نرخ مصوب اتحادیه روی هزینه ها متغییر است که برای اطلاع از آن کافیه تماس بگیرید.

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *