نصب و تعمیر تلویزیون در شمیران نو با آی بک امداد

تعمیر تلویزیون در شمیران نو
📖 زمان مطالعه : ۲ دقیقه ⏲️

روشن گذاشتن طولانی مدت تلویزیون دلیل اصل خرابی بک لایت و سیاه شدن تصویر است اما با گذشت زمان حتی بهترین برند تلویزیون ممکن است خراب شود که تعمیرکار آی بک امداد آماده خدمات دهی به شما است و برای تعمیر تلویزیون در شمیران نو کافیه تماس بگیرید.

مزایای انتخاب خدمات تعمیر تلویزیون در شمیران نو

حرفه ای بودن تمام تعمیرکاران آی بک امداد باعث می شود با تشخیص درست عیب سریعا کار تعمیرات انجام شود به خصوص اینکه از قطعات فابریک و اصل استفاده می کنند که کاهش هزینه تعمیرات تلویزیون را به همراه دارد.

  • پاسخگویی ۲۴ ساعته و شبانه روزی و آنلاین به شما
  • تعمیر و تعویض قطعات معیوب مین برد، فلت، پنل، آمپلی فایر، ترانزیستورها، پورت ها و…
  • تعمیر برندهای مختلف تلویزیون صنام، ایکس ویژن، فیلیپس، مارشال، ال جی و…

سوالات متداول و مشکلات رایج تلویزیون

۱-علت بوی سوختگی تلویزیون سامسونگ

این بو به دلیل سوختگی قطعه ای از تلویزیون و حتی سوختن خازن و اتصال کوتاه رخ می دهد که باید برای تعمیر تلویزیون در شمیران نو تماس بگیرید و در صورت نو بودن تلویزیون جای نگرانی نیست و بو به خاطر گرم شدن نایلون قطعات تلویزیون است.

۲-علت صدا نداشتن تلویزیون

بهم خوردن تنظیمات صدای تلویزیون ابتدایی ترین دلیل آن است که بعد از آن خرابی برد اصلی، بلندگو باعث بروز این مشکل می شود که باید توسط تعمیرکار بررسی و عیب یابی انجام شود.

۳-علت روشن نشدن تلویزیون

ممکن است ریموت کنترل خراب شده باشد و یا اینکه برق به دستگاه تلویزیون نرسد که مشکل از پریز برق، دوشاخه، کابل و حتی محافظ برق باعث این مشکل شده باشد و حتی خرابی برد پاور، مشکلات نرم افزاری و سخت افزاری دلیل این مشکل است.

۴-هزینه تعمیرات تلویزیون

با توجه به مشکلی که برای تلویزیون شما رخ داده و قطعه معیوب و حتی تعمیر و تعویض قطعات معیوب و نرخ مصوب هزینه ها متغییر است.

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *