نصب و تعمیر تلویزیون در سراج با تعمیرکار آی بک امداد

تعویض بک لایت تلویزیون آی بک امداد
📖 زمان مطالعه : ۲ دقیقه ⏲️

حتی بهترین برند تلویزیون ال سی دی، ال ای دی، QLED و OLED که داشته باشید ممکن است به دلیل روشن گذاشتن طولانی مدت یا قدیمی شدن تلویزیون یکسری مشکلات چون هنگ کردن، نقاط سیاه روی تصویر، صدا پخش نشدن و..پیش بیاید که برای تعمیر تلویزیون در سراج کافیه با شماره آی بک امداد تماس بگیرید.

تعمیر تلویزیون در سراج با آی بک امداد

به دلیل حساسیت بالای تلویزیون خیلی مهم است که توسط تعمیرکار و تکنسین حرفه ای عیب یابی این وسیله برقی انجام شود. از این رو زمانی که متوجه خرابی و ایراداتی چون روشن نشدن تلویزیون، خاموش روشن شدن، خط افتادن روی تصویر و..شدید برای تعمیرات تلویزیون در محله سراج تهران کافیه تماس بگیرید.

سوالات متداول و مشکلات رایج تلویزیون

۱-علت تصویر نداشتن تصویر تلویزیون

اگر تلویزیون را روشن کردید و با وجود داشتن صدا اما تصویری ندارد با چراغ قوه روی نمایشگر بگیرید که با مشاهده تصویر کم نور به معنای خرابی لامپ تصویر یا بک لایت است که باید توسط تعمیرکار برطرف شود.

۲-علت وجود نقاط سیاه روی تصویر تلویزیون

این مشکل به معنای سوختن پیکسل های نمایشگر است که درست مونتاژ نشدن قطعات تلویزیون و روشن گذاشتن طولانی مدت از دلایل سوختن پیکسل هاست که برای رفع مشکل تنها باید صفحه نمایش تلویزیون تعویض گردد.

۳-علت دیر روشن شدن تلویزیون

ایرادی که در قطعه پاور و برد تلویزیون وجود دارد باعث بروز این مشکل می شود که برای تعمیر و تعویض قطعات معیوب تلویزیون در هر برند و مارک ال جی، سامسونگ، شارپ، فیلیپس، مارشال، سونی و..کافیه تماس بگیرید.

۴-علت تاریک شدن صفحه تصویر تلویزیون

فرقی نمی کند که تلویزیون LED و LCD داشته باشید زمانی که نمایشگر تصویر سیاهی دارد مشکل از لامپ های فلوسنت، برد اینورتر و بک لایت است که باید توسط تعمیرکار تعمیر و تعویض قطعات انجام شود.

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *