نصب و تعمیر تلویزیون در توانیر با آی بک امداد

تعمیر تلویزیون در منزل شما
📖 زمان مطالعه : ۲ دقیقه ⏲️

اگر در محله توانیر شهر تهران زندگی می کنید و به دنبال تعمیرکار تلویزیون هستید برای رفع مشکلات و ایرادات دستگاه تلویزیون ال سی دی، ال ای دی، QLED و OLED شما کافیه برای تعمیر تلویزیون در توانیر شماره تلفن را بگیرید تا سریعا تعمیرکار اعزام گردد و به کار تعمیرات تلویزیون شما در کمترین زمان و بهترین کیفیت بپردازد.

ارائه خدمات و تعمیرات تلویزیون در توانیر تهران

هر مدل تلویزیون ال جی، صنام، شارپ، ایکس ویژن، سونی، توشیبا و…توسط تعمیرکار آی بک امداد تعمیر می گردد و مشکلات و ایرادات آن در کمترین زمان برطرف خواهد شد. مهارت بالای تعمیرکاران آی بک امداد و استفاده از قطعات فابریک و اصل این اطمینان را به شما می دهد که در کمترین زمان و بهترین کیفیت تعمیرات انجام شود که با کاهش هزینه تعمیرات تلویزیون نسبت به جاهای دیگر انجام شود.

سوالات متداول

۱-علت تاریک شدن صفحه تلویزیون

هر مشکلی که در لامپ های تصویر تلویزیون ال سی دی ، ال ای دی شما پیش بیاید باعث میشود که این مشکل پیش آید که برای رفع مشکلات و تعمیر تلویزیون در محله توانیر تهران کافیه تماس بگیرید.

۲-چرا تصاویر تلویزیون نصفه است؟

این مشکل نشان از بهم خوردن تنظیمات اندازه تصویر است که با رفتن به قسمت منو و تنظیمات اندازه کافیه آنرا روی اندازه بزرگ ۱۶:۹ قرار دهید تا مشکل به راحتی برطرف شود.

۳-علت تصویر نداشتن تصویر تلویزیون

اگر تلویزیون شما روشن است و صدا دارد اما همراه با سیاه شدن تصویر تلویزیون است با روشن کردن چراغ قوه به صفحه اگر کمی نور مشاهده شده نشان از خرابی بک لایت و اگر هیچ تصویر دیده نشد صفحه نمایش تلویزیون آسیب دیده است.

هزینه تعمیرات تلویزیون شما بسته به نوع مشکل و قطعه معیوبی که دارد و نرخ مصوبه متغییر است.

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *