نصب و تعمیر تلویزیون در کشاورز غربی تهران با آی بک امداد

خطوط عمودی تصویر تلویزیو
📖 زمان مطالعه : ۲ دقیقه ⏲️

حتی زمانی که بهترین برند تلویزیون دارید از روشن گذاشتن طولانی مدت دستگاه خودداری کنید که باعث خرابی بک لایت و سیاه شدن تصویر تلویزیون می گردد و البته در این بین خرابی و مشکلات دیگر چون هنگ کردن، دیر روشن شدن تلویزیون، نمایش نقاط سیاه روی تصویر و..ممکن است برای تلویزیون شما پیش بیاید که برای تعمیر تلویزیون در کشاورز غربی تهران کافیه تنها تماس بگیرید.

اعزام سریع تعمیرکار تلویزیون به محله کشاورز غربی

نه تنها شرکت آی بک امداد از بهترین تعمیرکاران و تکنسین برخوردار است. بلکه به صورت شبانه روزی و آنلاین پاسخگوی شما است و به کمتر از یک ساعت بعد از تماس شما تعمیرکار تلویزیون در محله کشاورز غربی حاضر می شود و کار تعمیرات تلویزیون می پردازد.

تمام برندهای مختلف تلویزیون ال جی، شارپ، ایکس ویژن، مارشال، فیلیپس، دوو و…توسط تعمیرکار آی بک امداد تعمیر می گردد. علاوه بر این در حین تعمیرات تلویزیون از قطعات فابریک و اصل استفاده می کند که باعث افزایش طول عمر و کاهش هزینه تعمیرات گردد.

رفع مشکلات و ایرادات مختلف توسط تعمیرکار آی بک امداد

هر برند و مدل تلویزیون شما ممکن است خراب شود و مشکلات و موارد زیر برای آن پیش بیاید که در این مواقع برای رفع مشکل تنها کافیه تماس بگیرید.

  • بهم ریختن رنگ تلویزیون و خط افتادن روی تصاویر
  • نمایش نقاط سیاه روی تصویر تلویزیون
  • پرش تصویر و سیاه شدن تصویر تلویزیون
  • قطعی صدا در تلویزیون
  • روشن خاموش شدن تلویزیون

چرا صدای تلویزیون پخش نمی شود؟

این مشکل رایج صدا ندادن تلویزیون ممکن است نها به خاطر ایراد در سیم های و اتصالات بلندگو باشد که باید برطرف گردد و حتی در این بین مشکلات سخت افزاری، خرابی بلندگوها باعث بروز این مشکل شده باشد.

که در این بین خش خش کردن و عدم پخش صدا تلویزیون حتی به خاطر خرابی برد اصلی ممکن است رخ دهد.

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *