علت پخش باد گرم در اسپیلت ال جی چیست | تعمیرات آی بک امداد

   

📖 زمان مطالعه : ۲ دقیقه ⏲️

? فرید پرسیده:

با سلام ما اسپیلت LG داریم که زمان روشن کردن دستگاه باد گرم پخش می کنه بعد بررسی کردیم و فهمیدم که لوله های مسی کولر رو دزدیدن و تعمیرکار آوردیم که مجددا لوله ها رو نصب کرد و شارژ گاز کولر انجام داد اما بعد از خنک شدن محیط تنها به مدت ده دقیقه دو الی سه بار در زمان تست اسپیلت خاموش شد و دیگه روشن نشد و باز هم باد گرم پخش می کنه از این رو ممنمون میشم اگر علت باد گرم اسپیلت ال جی رو بنویسید.

A آی بک امداد گفته:

درود کاربر گرامی، علت باد گرم در اسپیلت ال جی شما به خاطر خرابی کمپرسور و همچنین مشکل در قسمت مدار گاز است که باید در این دو موارد زیر توسط تعمیرکار بررسی شود.

  • مطمئن شوید که کمپرسور به درستی کار می کند و برق آن کم یا زیاد نیست.
  • ممکن است مشکل از سمت مدار گاز اسپیلت باشد که باید بررسی کنید که آیا کیپ نشده باشد.

” آی بک امداد ”
آماده سرویس و پشتیبانی سریع خدمات و تعمیرات سیار در محل و منزل شماست . هر گونه تعمیرات یخچال و تعمیرات ماشین لباسشویی و ظرفشویی و تعمیرات تلویزیون ، تعمیرات کولر های آبی و گازی ، و لوازم خانگی برقی و تعمیرات لوازم برقی و تاسیساتی منزل ، و خدمات لوله کشی و سایر خدمات و تعمیرات برقی و مکانیکی منزل و محل کار خود را به ” آی بک امداد ” بسپارید . به منظور تماس و ارتباط با کارشناسان و تعمیرکاران و ارائه راهنمایی و مشاوره و اعزام‌ تعمیرکار فوری ، با شماره تماس فوری ☎️   ۰۹۱۲۰۲۸۳۴۲۲ و سایر شماره های درج شده در وبسایت تماس حاصل نمایید .

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *