تعمیر ماشین لباسشویی در شهرک آپادانا | سرویس تعمیرات ماشین ظرفشویی در محل

📖 زمان مطالعه : ۲ دقیقه ⏲️

نچرخیدن دیگ لباسشویی به دلیل گیر کردن لباس یا هر جسم خارجی رخ می دهد و ممکن است مشکل از دستگاه لباسشویی باشد که باید توسط تعمیرکار بررسی و عیب یابی شود، بنابراین با مشاهده هر گونه خرابی چون روشن نشدن لباسشویی، کار نکردن دکمه ها، کار نکردن خشک کن و…برای تعمیر ماشین لباسشویی در شهرک آپادانا تهران کافیه با شماره آی بک امداد تماس بگیرید.

آی بک امداد بهترین سایت تعمیرات ماشین لباسشویی در شهرک آپادانا

  • تعمیر مدل های مختلف لباسشویی اتوماتیک، سطلی، درب از جلو، درب از بالا، صنعتی در برندهای مختلف اسنوا، دوو، توشیبا، هیتاچی، فریجیدر و…
  • تعمیر و تعویض قفل، میکروسوئیچ و لاستیک درب لباسشویی
  • جرمگیری و رفع پوسیدگی بدنه لباسشویی
  • تعمیر و تعویض قطعات کمک فنر، هیدروستات، شیر برقی، شلنگ تخلیه، پمپ تخلیه، فیلتر و…
  • استفاده از قطعات فابریک و اصل
  • کاهش هزینه تعمیرات ماشین لباسشویی

سوالات متداول و مشکلات رایج ماشین لباسشویی

۱-علت باز نشدن درب ماشین لباسشویی

قطعی جریان برق و در این بین باقی ماندن آب داخل دیگ باعث بروز این مشکل می شود و حتی ممکن است به خاطر پایان نیافتن فرآیند شستشو درب باز نشود که باید صبر کنید تا این کار انجام شود.

۲-علت ارور و کد خطای E2 لباسشویی دوو

سر ریز کردن آب لباسشویی منجر به نمایش ارور می شود که با بررسی هیدروستات و پمپ تخلیه و تعویض قطعات مشکل برطرف می شود و برای تعمیر ماشین لباسشویی در شهرک آپادانا کافیه تماس بگیرید.

سرویس و تعمیر ماشین ظرفشویی در شهرک آپادانا

در زمان ریختن نمک داخل ظرفشویی، چیدمان ظروف، خرید ماده شوینده دقت کنید و برای انتخاب برنامه شستشو دفترچه راهنما را مطالعه کنید و با مشاهده هر گونه خرابی و ایرادت مختلف چون نشتی آب، باز نشدن درب، کار نکردن دکمه های ظرفشویی و…با آی بک امداد تماس بگیرید.

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *