تعمیر ماشین لباسشویی در گیشا | نمایندگی تعمیر ماشین ظرفشویی محله گیشا

تعمیر ماشین لباسشویی در گیشا
📖 زمان مطالعه : ۲ دقیقه ⏲️

خیلی مهم است که با خراب شدن لباسشویی تعمیرکار سریعا به محل اعزام گردد و البته از قطعات فابریک و اصل استفاده کند تمام این ویژگی ها در تعمیرکاران آی بک امداد وجود دارد بنابراین با مشاهده انواع مشکلات لباسشویی چون بسته نشدن درب، نچرخیدن دیگ، تخلیه نشدن آب و..برای تعمیر ماشین لباسشویی در گیشا با ما تماس بگیرید.

تعمیر ماشین لباسشویی در گیشا و ارائه خدمات به شما

امروزه برخلاف گذشته نیازی به حمل لباسشویی و بردن پیش تعمیرکار نیست و بعد از تماس شما سریعا تعمیرکار به محل و منزل شما اعزام و کار تعمیرات لباسشویی انجام می دهد. در آی بک امداد هر مدل لباسشویی صنعتی، اتوماتیک، درب از جلو، درب از بالا، سطلی در هر برند و مارک ال جی، آاگ، هوور، شارپ، اسنوا، زیمنس، توشیبا، دوو، ایندزیت و….. تعمیر می گردد.

  • تعمیر و تعویض هیدروستات، المنت، موتور، پمپ تخلیه، لاستیک درب، شیر برقی و…
  • تعویض درب و شیشه لباسشویی
  • سرویس کامل ماشین لباسشویی و رفع پوسیدگی درب لباسشویی
  • استفاده از قطعات فابریک و اصل

سرویس تعمیر ماشین ظرفشویی در محله گیشا

برای انتخاب بهترین برنامه شستشو، ریختن نمک در ظرفشویی و حتی انتخاب بهترین ماده شوینده حتما دفترچه راهنما را مطالعه کنید و در صورت خرابی ظرفشویی و بروز هر گونه مشکلات برای رفع آنها کافیه تماس بگیرید.

سوالات متداول

۱-چرا آب داخل ظرفشوی تخلیه نمی شود؟

این مشکل به دلیل گرفتگی در مسیر تخلیه و حتی ایراد در پمپ تخلیه رخ می دهد که باید برطرف و در صورت نیاز پمپ تخلیه تعویض گردد.

۲-علت وارد نشدن آب داخل ماشین ظرفشویی چیست؟

خمیدگی شلنگ ورودی آب و خراب شدن شیر برقی، ایراد در هیدروستات و گرفتگی فیلتر ماشین ظرفشویی باعث بروز این مشکل شده است که برای عیب یابی و تعمیر ماشین ظرفشویی در محله گیشا کافیه تماس بگیرید.

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *