تعمیر ماشین لباسشویی در کن تهران | سرویس و تعمیرات ماشین ظرفشویی محله کن

تعمیر شبانه روزی ماشین لباسشویی
📖 زمان مطالعه : ۲ دقیقه ⏲️

لباسشویی شما روشن نمی شود؟ در حین کار کردن ناگهانی لباسشویی خاموش می شود؟ آب لباسشوی تخلیه نمی شود؟ هر مشکل و ایرادی که در لباسشویی شما وجود دارد توسط تعمیرکار آی بک امداد رفع می گردد تنها کافیه برای تعمیر ماشین لباسشویی در کن تهران با ما تماس بگیرید.

تعمیر ماشین لباسشویی فریجیدر، آاگ در محله کن تهران

اگر تاریخچه ماشین لباسشویی را مطالعه کنید متوجه پیشرفت در این صنعت خواهید شد. امروزه مدل های مختلف لباسشویی صنعتی، درب از جلو، درب از بالا، سطلی، اتوماتیک در برندهای مختلف اروپایی، آسیایی، آمریکایی و ایرانی تولید و روانه بازار می شود. در صورت خرابی هر یک از برندهای مختلف لباسشویی برای تعمیر آن کافیه تماس بگیرید.

  • تعویض لاستیک درب لباسشویی
  • تعمیر و تعویض درب و شیشه لباسشویی و میکروسوئیچ و قفل درب
  • تعمیر و تعویض قطعات هیدروستات، کمک فنرها، پمپ تخلیه، شیر برقی، موتور و..
  • استفاده از قطعات فابریک و اصل
  • کاهش هزینه تعمیرات ماشین لباسشویی

سوالات متداول و مشکلات رایج ماشین لباسشویی

۱-علت باز نشدن درب ماشین لباسشویی

قطعی در جریان برق ورودی و خرابی محافظ برق، دوشاخه، پریز برق، کابل باعث بروز این مشکل شده است که در صورت سالم بودن آنها خرابی مدار الکتریکی باعث بروز این مشکل شده است و حتی ممکن است تنها برنامه به اتمام نرسیده باشد.

۲-علت نشتی آب ماشین لباسشویی

فرسودگی و پارگی شلنگ، محکم نبودن فیلتر تخلیه لباسشویی و در این بین خرابی شلنگ تخلهی و ورودی آب و گرفتگی محل تخلیه آب منجر به بروز این مشکل شده باشد.

سرویس و تعمیر ماشین ظرفشویی در محله کن تهران

برای ریختن نمک در ماشین ظرفشویی، تراز کردن، انتخاب بهترین برنامه شستشو حتما دفترچه راهنما را مطالعه کنید و در صورت خرابی و ایرادات مختلف برای تعمیر ماشین ظرفشویی در محله کن با شماره آی بک امداد تماس بگیرید.

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *