سرویس تعمیر ماشین لباسشویی در اتوبان نیایش | نمایندگی تعمیرات ماشین ظرفشویی

تعمیر ماشین لباسشویی در اتوبان نیایش
📖 زمان مطالعه : ۲ دقیقه ⏲️

حتی اگر بهترین برنامه شستشو انتخاب کنید ممکن است لباسشویی شما خراب شود و با مشکلاتی چون قفل نشدن درب لباسشویی، روشن نشدن، کار نکردن دکمه های لباسشویی، سر و صدای زیاد و لرزش لباسشویی و.. مواجه شوید که برای تعمیر ماشین لباسشویی در اتوبان نیایش تهران کافیه با شماره آی بک امداد تماس بگیرید.

ارائه خدمات و تعمیر ماشین لباسشویی در اتوبان نیایش

لباسشویی از قطعات زیادی چون موتور، پمپ تخلیه، دیگ، سه نظام، فیلتر، تایمر، برد الکترونیکی و… تشکیل شده است که با خراب شدن هر یک از قطعات باعث بروز انواع مشکلات و ایرادات می شود. آی بک امداد بهترین سایت تعمیرات لباسشویی است که تمام مناطق شهر تهران از جمله محله اتوبان نیایش را پوشش می دهد و برای رفع کد خطا و تعمیر لباسشویی تنها کافیه تماس بگیرید.

  • رفع پوسیدگی بدنه لباسشویی
  • تعمیر و تعویض قفل درب لباسشویی
  • تعویض لاستیک درب لباسشویی
  • تعمیر و تعویض قطعات معیوب شامل تایمر، برد الکترونیکی، سه نظام، دیگ، موتور، پمپ تخلیه، هیدروستات و…
  • استفاده از قطعات فابریک و اصل

سوالات متداول

۱-علت خشک نکردن لباس ها توسط لباسشویی چیست؟

این مشکل از گرفتگی مسیر تخلیه و حتی خراب شدن موتور، خازن و تاخو رخ می دهد که برای تعمیر ماشین لباسشویی در اتوبان نیاش کافیه تماس بگیرید.

۲-علت آبگیری نکردن ماشین لباسشویی چیست؟

این مشکل زمانی رخ می دهد که شیر ورودی آب به لباسشویی بسته است و با باز کردن آن مشکل رفع خواهد شد و یا اینکه خمیدگی در شلنگ ورودی آب وجود دارد و حتی شیر برقی لباسشویی خراب است.

سرویس تعمیر ماشین ظرفشویی در اتوبان نیاش تهران

در صورت مشاهده هر گونه خرابی در قطعات ظرفشویی و مشکلاتی چون تخلیه نشدن آب، باقی ماندن کف داخل ظرفشویی، کار نکردن هیچ یک از دکمه ها و…برای تعمیر ماشین ظرفشویی با شماره آی بک امداد تماس بگیرید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *