تعمیر ماشین لباسشویی در پونک شمالی | سرویس و تعمیرات ماشین ظرفشویی در محل

تعمیر ماشین لباسشویی در محل
📖 زمان مطالعه : ۲ دقیقه ⏲️

آی بک امداد بهترین سایت تعمیرات انواع مدل لباسشویی صنعتی، اتوماتیک، درب از جلو، درب از بالا در هر برند و مارک ایرانی و خارجی است که از بهترین ابزار و تجهیزات استفاده می کند و برای تعمیر ماشین لباسشویی در پونک شمالی محله تهران کافیه تماس بگیرید و درخواست خود را ثبت کنید.

بدون نگرانی کار تعمیر ماشین لباسشویی در پونک شمالی به ما بسپارید

قطعا با توجه به اهمیت بالای این وسیله بالا خرابی لباسشویی می توانید هر کسی را کلافه کند، که در این مواقع پیش از آسیب رسیدن به سایر قطعات باید به تعمیرکار و تکنسین حرفه ای تماس بگیرید. حضور به موقع، تعمیرات ماشین لباسشویی در کمترین زمان و استفاده از قطعات فابریک و اصل گواه بر رضایت تمام مشتریان از شرکت آی بک امداد دارد.

  • تعویض لاستیک درب لباسشویی
  • تعمیر و تعویض قفل، میکروسوئیچ، شیشه و درب لباسشویی
  • تعمیر و تعویض قطعات هیدروستات، المنت، پمپ تخلیه، شیر برقی و…
  • استفاده از قطعات فابریک و اصل
  • کاهش هزینه تعمیرات
  • تعمیر برندهای مختلف ایرانی و خارجی اسنوا، دوو، شارپ، زانوسی، فریجیدر، ال جی و…

سوالات متداول

۱-علت ارور و کدخطای LE لباسشویی اسنوا

زمانی که درب لباسشویی بسته نشود این ارور نمایش داده می شود که خرابی میکروسوئیچ و قفل درب باعث بروز این مشکل می شود که برای اعزام تعمیرکار ماشین لباسشویی در پونک شمالی کافیه تماس بگیرید.

۲-علت خاموش شدن ماشین لباسشویی حین کار کردن

این اتفاق و مشکل رایج زمانی رخ میدهد که شیر برقی ورودی آب خراب شده یا مشکل از قطعات موتور، تایمر، زبانه و قفل و میکروسوئیچ درب باشد و حتی نوسانات برق و خرابی دوشاخه برق باعث بروز این مشکل می شود.

سرویس و تعمیر ماشین ظرفشویی در محله پونک شمالی

در چیدمان ظروف دقت کنید و به درستی نسبت به ریختن نمک داخل ماشین ظرفشویی و تنظیم درجه جلادهنده اقدام و در صورت خرابی با شماره آی بک امداد تماس بگیرید.

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *