تعمیر ماشین لباسشویی در شهران شمالی | سرویس و تعمیرات ماشین ظرفشویی

تعمیر و تعویض قطعات لباسشویی
📖 زمان مطالعه : ۲ دقیقه ⏲️

زمانی که دیگ لباسشویی نمی چرخد و حتی هیچ یک از دکمه ها کار نمی کند برای رفع مشکل و تعمیر ماشین لباسشویی در شهران شمالی تهران تنها کافیه تماس بگیرید. با بهره مندی از بهترین تجهیزات در محل و آدرس شما حاضر و به تعمیرات لباسشویی می پردازیم.

تعمیر ماشین لباسشویی ایرانی و خارجی در شهران شمالی

هر مدل لباسشویی صنعتی، درب از جلو، درب از بالا، اتوماتیک و سطلی توسط تعمیرکاران آی بک امداد تعمیر می گردد. بعد از تماس شما و حضور تعمیرکار آی بک امداد در منزل و محل شما با کمترین زمان تعمیرات لباسشویی انجام می شود و این برای تمام برندهای لباسشویی ال جی، دوو، سامسونگ، اسنوا، حایر، آاگ، بوش و.. است.

  • تعمیر و تعویض قطعات معیوب لاستیک درب، میکروسوئیچ و قفل درب و قطعات هیدروستات، تایمر، موتور و…
  • استفاده از قطعات فابریک و اصل
  • کاهش هزینه تعمیرات لباسشویی
  • سرویس ماشین لباسشویی

سوالات متداول

۱-علت پر نشدن آب در ماشین لباسشویی پاکشوما

آبگیری نکردن لباسشویی یکی از مشکلات رایج است که به دلیل بسته نشدن درب، ایراد در شلنگ های ورودی، بسته بودن شیر آب ورودی و حتی ایراد در شیر برقی رخ می دهد.

۲-علت لرزش و تکان خوردن ماشین لباسشویی

قرار گرفتن هر وسیله سنگین روی لباسشویی منجر به بروز این مشکل می شود که تراز نبودن و در این بین خرابی قطعات فنر، کمک فنر، دیگ، وزنه تعادل از دلایل دیگر آن است که باید توسط تعمیرکار بررسی و عیب یابی انجام شود.

سرویس و تعمیر ماشین ظرفشویی در شهران شمالی

نشتی آب از دستگاه ظرفشویی و مشکلات دیگر چون تمیز نشستن ظروف، آبگیری نکردن و حتی تخلیه نشدن آب از سری مشکلات رایج است که بعد از تماس شما و حضور تعمیرکار آی بک امداد در کمترین زمان برطرف خواهد شد.

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *