تعمیر ماشین لباسشویی در سیندخت | سرویس و تعمیر ماشین ظرفشویی در سیندخت

تعمیر ماشین لباسشویی در محل
📖 زمان مطالعه : ۲ دقیقه ⏲️

برای اینکه لباس ها به خوبی شسته شوند باید با مطالعه دفترچه راهنما لباسشویی بهترین برنامه شستشو با توجه به جنس لباس ها انتخاب کنید و همچنین برای جلوگیری از لرزش ماشین لباسشویی و سر و صدای زیاد این دستگاه را تراز کنید و در صورت مشاهده هر گونه خرابی و ایرادات برای تعمیر ماشین لباسشویی در سیندخت تهران کافیه شماره آی بک امداد را بگیرید تا سریعا تعمیرکار اعزام گردد.

ارائه خدمات و تعمیر ماشین لباسشویی در سیندخت تهران

برخی از مشکلات و ایراداتی که برای لباسشویی شما پیش می آید به دلیل بی احتیاطی شما و بارگیری بیش از حد ظرفیت لباسشویی و در عین حال تراز نبودن دستگاه است. اما در این بین با گذشت زمان احتمال خرابی قطعات اصلی لباسشویی و بروز مشکلاتی چون عدم تخلیه آب لباسشویی، آبگیری نکردن و حتی جلو نرفتن تایمر و نچرخیدن دیگ و…وجود دارد که ما آماده پاسخگویی به تماس های شما و ارائه خدمات و تعمیر ماشین لباسشویی در سیندخت و هر محله ای از تهران هستیم کافیه تماس بگیرید.

  • تعویض لاستیک درب لباسشویی
  • تعمیر لولای درب، درب و حتی شیشه لباسشویی
  • تعمیر و تعویض قطعات معیوب لباسشویی چون موتور، کمک فنرها، سه نظام، دیگ، پمپ تخلیه، شیر برقی، شلنگ تخلیه و…
  • استفاده از قطعات فابریک و اصل
  • کاهش هزینه تعمیرات و تعمیر برندهای مختلف لباسشویی چون دوو، الکترولوکس، هوور، فریجیدر، پاکشوما، آبسال و…

سوالات متداول و مشکلات رایج ماشین لباسشویی

۱-علت باز نشدن درب لباسشویی

این مشکل تنها به خاطر تمام نشدن فرایند شستشو رخ می دهد که باید صبر کنید تا اینکار انجام شود و در صورت تمام شدن و زنگ زدن اگر باز نشد مشکل از میکروسوئیچ و قفل درب لباسشویی، نرسیدن برق به دستگاه است.

۲-علت پر نشدن آب ماشین لباسشویی

ایراد در درب و بسته نشدن آن، مشکل در شلنگ های ورودی آب به دستگاه لباسشویی و خرابی شیر برقی از دلایل بروز این مشکل است که برای تعمیر ماشین لباسشویی در محله سیندخت کافیه با ما تماس بگیرید.

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *