تعمیر ماشین لباسشویی در شهران جنوبی | سرویس و تعمیرات ماشین ظرفشویی در محل

تعمیر و تعویض قطعات لباسشویی
📖 زمان مطالعه : ۲ دقیقه ⏲️

هر کدام از ایرادت ماشین لباسشویی چون روشن نشدن، سر و صدای زیاد و حتی لرزش ماشین لباسشویی، کار نکردن دکمه ها، بسته و قفل نشدن درب لباسشویی و…توسط تعمیرکار حرفه ای برطرف خواهد شد که برای تعمیر ماشین لباسشویی در شهران جنوبی کافیه با شماره آی بک امداد تماس بگیرید.

تعمیر و تعویض قطعات معیوب ماشین لباسشویی در شهران جنوبی

هر یک از قطعات اصلی لباسشویی چون پمپ تخلیه، هیدروستات، المنت، برد، تایمر، دیگ، موتور، قفل و میکروسوئیچ درب اگر خراب شود باعث بروز یک سری مشکلات می شود. برق داشتن بدنه، نشتی آب، تخلیه نشدن آب، آبگیری نکردن، جلو نرفتن تایمر، نچرخیدن دیگ از سری مشکلات رایج است که در هر مدل لباسشویی اتوماتیک، صنعتی، درب از جلو، درب از بالا که رخ دهد توسط تعمیرکار آی بک امداد برطرف می شود.

سوالات متداول

۱-تعمیر چه برندهایی لباسشویی در آی بک امداد انجام می شود؟

فرقی نمی کند برند ایرانی یا خارجی چون اسنوا، دوو، سامسونگ، ایندزیت، وستینگهاوس، پاکشوما، بوش و..باشد هر برند و مارکی که باشد توسط تعمیرکار آی بک امداد در محله شهران جنوبی تعمیر می گردد.

۲-علت لرزش و تکان خوردن ماشین لباسشویی

قرار گردن جسم سنگین روی لباسشویی و در عین حال خرابی هر یک از قطعات کمک ها، دیگ، کمک فنر، فنر و..باعث بروز این مشکل می شود که برای تعمیرات ماشین لباسشویی در شهران جنوبی کافیه تماس بگیرید.

۳-علت خاموش شدن ناگهانی ماشین لباسشویی

خراب شدن سیم برق ورودی آب، میکروسوئیچ، زبانه و قفل درب، تایمر، موتور از دلایل بروز این مشکل است که باید توسط تعمیرکار و تکنسین حرفه ای برطرف شود.

سرویس و تعمیر ماشین ظرفشویی در محله شهران جنوبی

  • تعمیر و تعویض قطعات معیوب چون شیر برقی، پمپ تخلیه، موتور، المنت و…
  • جرمگیری و رسوب زدایی ماشین ظرفشویی
  • تعمیر برندهای مختلف ظرفشویی هایسنس، هایر، اسمگ، مای تگ، ویرپول و…

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *