علت کار نکردن ماشین ظرفشویی زانوسی | آی بک امداد

   

📖 زمان مطالعه : ۲ دقیقه ⏲️

? توسط مریم مرتضوی مطرح شده

با سلام، ماشین ظرفشویی برند زانوسی مدل zdf511 دارم که چند وقتی بود که باهاش کار نکردم الان که روشن کردم و با انتخاب برنامه روی ۳۶ دقیقه خوب کار میکرد تا اینکه روی زمان ۱۵ دقیقه ظرفشویی خاموش شد و دیگه کار نکرد و آب هم داخل ظرفشویی و تخلیه نشده لطفا علت کار نکردن ماشین ظرفشویی زانوسی رو توضیح بدید ممنونم.

A تعمیرکار آی بک امداد گفته

درود کاربر گرامی، برای رفع مشکل کار نکردن ماشین ظرفشویی زانوسی باید مسیر تخلیه از جمله فیلتر کف، پمپ تخلیه و شلنگ بررسی شود و در صورت گرفتگی برطرف شود و در ادامه نسبت به بررسی و عیب یابی قطعه برد الکترونیکی ظرفشویی اقدام کنید که برای تعمیر ظرفشویی زانوسی در تهران می توانید شماره آی بک امداد را بگیرید.

” آی بک امداد ”
آماده سرویس و پشتیبانی سریع خدمات و تعمیرات سیار در محل و منزل شماست . هر گونه تعمیرات یخچال و تعمیرات ماشین لباسشویی و ظرفشویی و تعمیرات تلویزیون ، تعمیرات کولر های آبی و گازی ، و لوازم خانگی برقی و تعمیرات لوازم برقی و تاسیساتی منزل ، و خدمات لوله کشی و سایر خدمات و تعمیرات برقی و مکانیکی منزل و محل کار خود را به ” آی بک امداد ” بسپارید . به منظور تماس و ارتباط با کارشناسان و تعمیرکاران و ارائه راهنمایی و مشاوره و اعزام‌ تعمیرکار فوری ، با شماره تماس فوری ☎️   ۰۹۱۲۰۲۸۳۴۲۲ و سایر شماره های درج شده در وبسایت تماس حاصل نمایید .

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *