برنامه های شستشوی ماشین ظرفشویی زانوسی | معنای کلمات و اصطلاحات ظرفشویی زانوسی

برنامه های شستشوی ماشین ظرفشویی زانوسی

   

📖 زمان مطالعه : ۴ دقیقه ⏲️

ماشین ظرفشویی وسیله ای برقی است که احتمال خرابی قطعات آن و بروز انواع مشکلات و ایرادات چون بسته نشدن درب، کثیف شدن ظروف و خش افتادن روی آنها، روشن نشدن ظرفشویی و.. وجود دارد که برخی از این مشکلات به دلیل عدم انتخاب برنامه شستشوی مناسب است که باید با توجه به کثیفی و جنس ظروف برنامه شستشو ظرفشویی انتخاب کنید که در این مقاله شما را با برنامه های شستشوی ماشین ظرفشویی زانوسی آشنا خواهیم کرد و در متن مقاله معنای کلمات و اصطلاحات ظرفشویی را خواهیم نوشت که در صورت نیاز به تعمیرکار در تهران کافیه شماره آی بک امداد را بگیرید.

راهنمای کامل علامت های روی ماشین ظرفشویی زانوسی

با خرید بهترین برند ماشین ظرفشویی احتمال خرابی قطعات و بروز انواع مشکلات وجود دارد که برخی از آنها به دلیل عدم استفاده درست از ظرفشویی است که با خرید ظرفشویی باید دفترچه راهنمای فارسی را بخوانید تا نسبت به تراز کردن ظرفشویی، انتخاب برنامه شستشو مناسب، جرم گیری ظرفشویی و.. اقدام کنید که در این مقاله معنای کلمات و انواع برنامه های شستشوی ماشین ظرفشویی زانوسی را خواهیم نوشت و در صورت خرابی و بروز هر گونه مشکلات با تعمیرکار و تکنسین حرفه ای تماس بگیرید.

💡حتما بخوانید: نمایندگی تعمیرات ماشین ظرفشویی زانوسی

” آی بک امداد ”
آماده سرویس و پشتیبانی سریع خدمات و تعمیرات سیار در محل و منزل شماست . هر گونه تعمیرات یخچال و تعمیرات ماشین لباسشویی و ظرفشویی و تعمیرات تلویزیون ، تعمیرات کولر های آبی و گازی ، و لوازم خانگی برقی و تعمیرات لوازم برقی و تاسیساتی منزل ، و خدمات لوله کشی و سایر خدمات و تعمیرات برقی و مکانیکی منزل و محل کار خود را به ” آی بک امداد ” بسپارید . به منظور تماس و ارتباط با کارشناسان و تعمیرکاران و ارائه راهنمایی و مشاوره و اعزام‌ تعمیرکار فوری ، با شماره تماس فوری ☎️   ۰۹۱۲۰۲۸۳۴۲۲ و سایر شماره های درج شده در وبسایت تماس حاصل نمایید .

معنی کلمات روی ماشین ظرفشویی زانوسی

روی ماشین ظرفشویی انواع کلمات و کلید ها و جود دارد که معنای آنها به شرح زیر است و با هر کلید می توانید کاری را انجام دهید که شامل رونش خاموش کردن، شروع برنامه، انتخاب برنامه شستشو است.

  • On / Off روشن / خاموش
  • Start شروع
  • Half Load نیمه ظرفیت
  • Normal معمولی ، رایج
  • Eco اقتصادی
  • Glass شیشه ای
  • Heavy سنگین
  • ۳۰ Minutes سی دقیقه ای
  • Rinse خیساندن ظروف
  • Display نمایشگر

انواع برنامه های شستشوی ماشین ظرفشویی زانوسی

در ادامه متن این مقاله خواهیم نوشت که بر حسب نوع و جنس ظروف و میزان کثیفی و حجم آنها باید چه برنامه شستشوی انتخاب کنید تا ماشین ظرفشویی زانوسی خراب نشود که چرا که استفاده از برنامه هایی با دمای شستشوی بالا برای ظروف حساس و شیشه ای خیلی خطرناک و منجر به خرابی ظرفشویی نیز خواهد شد.

💡حتما بخوانید : ارور ماشین ظرفشویی زانوسی

برنامه شستشوی Normal معمولی ، رایج ، نرمال

اگر ظروف رایج و معمولی می خواهید داخل دستگاه ظرفشویی زانوسی بگذارید این برنامه انتخاب کنید که یک برنامه شستشوی نرمال است که درجه دما را به ۶۵ درجه می رساند و دارای یک مرحله پیش شستشو و در آخر برنامه مرحله ابکشی و خشک کن است که مدت زمان این برنامه به ۱۰۰ الی ۱۱۰ دقیقه می رسد و میزان مصرف آب در این برنامه به ۱۵ الی ۱۶ لیتر می رسد.

برنامه شستشوی Eco  اقتصادی ، سازگار با محیط زیست

اگر به دنبال صرفه جویی در آب و برق ظرفشویی هستید این برنامه را انتخاب کنید که برنامه شستشو اکو نام دارد که یک مرحله پیش شستشو دارد و درجه دمای آب را به ۵۰ درجه می رساند و مناسب برای شستشوی ظروف با چربی متوسط و معمول می باشد که مدت زمان اجرای برنامه به ۲۰۰ دقیقه می رسد.

برنامه شستشوی Glass شیشه ای، کریستال

برای شستشوی ظروف حساس و شیشه ای در ظرفشویی زانوسی کافیه این برنامه را انتخاب کنید.

برنامه شستشوی Heavy سنگین و قدرتمند

ظروف خیلی کثیف که نمی توان راحت آنها را شست از جمله قابلمه ها و ماهی تابه ها و … را با این برنامه شستشو انتخاب کنید که مرحله پیش شستشو دارد و در عین حال دمای آب را به ۷۰ درجه می رساند و مدت زمان برنامه شستشو به ۱۳۰ الی ۱۵۰ دقیقه میر سد که میزان مصرف آب این برنامه به مقدار ۱۵ الی ۱۶ لیتر است.

برنامه شستشوی ۳۰ Min سی دقیقه ای ، سریع

کسانی که وقت کافی ندارند و می خواهند سریعا شستشوی ظروف انجام شود و به کارهای دیگر برسند برای ظروف با چربی ملایم و سبک می توانند این برنامه انتخاب که میزان دمای آب را به ۶۵ درجه می رساند و میزان مصرف آب آن ۹ لیتر است.

برنامه شستشوی Pre Wash پیش شست و شو ، برای آبکشی ظروف

برای شستشو و آبکشی اولیه ظروف خیلی کثیف کافیه این برنامه انتخاب کنید که در آن هیچ مواد شوینده استفاده نخواهد شد.

برنامه شستشوی Rinse  خیساندن ظروف

برای خیس کردن ظروف یپیش از اینکه فرآیند شستشو در ظرفشویی زانوسی انجام شود این برنامه انتخاب کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *