علت جمع شدن آب کف یخچال گلداستار | تعمیرات آی بک امداد

   

📖 زمان مطالعه : ۱ دقیقه ⏲️

? افشین پرسیده:

باسلام به شما، یک یخچال فریزر قدیمی مدل و برند گلد استار داریم که الان کف یخچال آب جمع شده از این جهت ممنون میشم بفرمایید که علت جمع شدن آب کف یخچال گلداستار چیه؟ با تشکر.

A آی بک امداد گفته:

درود کاربر گرامی، گرفتگی قسمت فاضلاب یخچال علت جمع شدن آب کف یخچال گلداستار است که برای رفع گرفتگی ناودان و فاضلاب یخچال باید از میله نازک مثل میله بافتنی استفاده کنید و در قسمت فاضلاب فروش کنید و در آخر آب جوش بریزید و البته فراموش نکنید که هر گونه گرفتگی شلنگ فاضلاب نیز باعث بروز این مشکل می شود که در آخر نیز می توانید برای تعمیر یخچال قدیمی در تهران با شماره آی بک امداد تماس بگیرید.

” آی بک امداد ”
آماده سرویس و پشتیبانی سریع خدمات و تعمیرات سیار در محل و منزل شماست . هر گونه تعمیرات یخچال و تعمیرات ماشین لباسشویی و ظرفشویی و تعمیرات تلویزیون ، تعمیرات کولر های آبی و گازی ، و لوازم خانگی برقی و تعمیرات لوازم برقی و تاسیساتی منزل ، و خدمات لوله کشی و سایر خدمات و تعمیرات برقی و مکانیکی منزل و محل کار خود را به ” آی بک امداد ” بسپارید . به منظور تماس و ارتباط با کارشناسان و تعمیرکاران و ارائه راهنمایی و مشاوره و اعزام‌ تعمیرکار فوری ، با شماره تماس فوری ☎️   ۰۹۱۲۰۲۸۳۴۲۲ و سایر شماره های درج شده در وبسایت تماس حاصل نمایید .

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *