علت خنک نکردن کولرگازی سامسونگ | تعمیرات آی بک امداد

   

📖 زمان مطالعه : ۲ دقیقه ⏲️

? فرامرز پرسیده:

با سلام ما یک کولر ۱۸ هزار برند سامسونگ داریم که تقریبا بعد از مدتی که محیط رو خنک نمی کند فیوز کولر گازی می پره و با تعمیرکار هم صحبت کردیم گفتن که اورلود کرده و کمپرسور کولر سوخته از این جهت موتور ۱۸ هزار پاناسونیک روی کولر گذاشتیم و همه چیز حل شاما اما بازم خنک نمیکنه وتعمیرکار میگه که بخاطر خازن و لوله مویی کولر که باید عوض بشه و در آخر علاوه بر خارج کردن شیر برقی، گاز کولر شارژ کرد اما روی ۱۵ قفل و داغ می کنه از این جهت اگر لطف کنید علت خنک نکردن کولرگازی سامسونگ بگید ممنون میشم.

A آی بک امداد گفته:

درود کاربر گرامی، عدم سرویس کولر گازی، خرابی خازن، کیپ شدن مدار مهمترین دلایل خنک نکردن کولرگازی سامسونگ است اما الان که کمپرسور عوض شده باید لوله مویی کولر را نیز طبق استاندارد ومتراژ عوض و بررسی کنید و مطمئن شوید که مدار کولر کیپ نیست و و در صورت خارج کردن شیر برقی از مدار باید ابتدا گاز کولر خاری و با ازت شستشو و در ادامه شیربرقی در جای خود بگذارید که البته برای تعمیر کولرگازی سامسونگ در تهران می توانید با شماره آی بک امداد تماس بگیرید.

” آی بک امداد ”
آماده سرویس و پشتیبانی سریع خدمات و تعمیرات سیار در محل و منزل شماست . هر گونه تعمیرات یخچال و تعمیرات ماشین لباسشویی و ظرفشویی و تعمیرات تلویزیون ، تعمیرات کولر های آبی و گازی ، و لوازم خانگی برقی و تعمیرات لوازم برقی و تاسیساتی منزل ، و خدمات لوله کشی و سایر خدمات و تعمیرات برقی و مکانیکی منزل و محل کار خود را به ” آی بک امداد ” بسپارید . به منظور تماس و ارتباط با کارشناسان و تعمیرکاران و ارائه راهنمایی و مشاوره و اعزام‌ تعمیرکار فوری ، با شماره تماس فوری ☎️   ۰۹۱۲۰۲۸۳۴۲۲ و سایر شماره های درج شده در وبسایت تماس حاصل نمایید .

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *