علت انواع ارور ماشین ظرفشویی آاگ و رفع کد خطاها | آی بک امداد

انواع ارور ماشین ظرفشویی آاگ

   

📖 زمان مطالعه : ۵ دقیقه ⏲️

ماشین ظرفشویی آاگ به مانند هر برند و مارک دیگر ممکن است قطعات آن خراب شود و باعث بروز انواع مشکلات چون عدم تخلیه آب، روشن نشدن ظرفشویی، آبگیری نکردن، تمیز نشستن ظروف، خشک نکردن ظروف و… شود که برخی از مشکلات از جمله خرابی هیت پمپ، برد الکتریکی، ایراد در سیستم ورودی آب، خرابی پمپ تخلیه و سیستم آکو و.. باعث نمایش انواع کد خطا و ارور روی صفحه نمایشگر دستگاه می گردد که در این مقاله علت و رفع انواع ارور ماشین ظرفشویی آاگ را خواهیم نوشت که اگر نیاز به تعمیرکار دارید و در تهران زندگی می کنید هر جایی از غرب، شرق، جنوب و شمال تهران کافیه شماره آی بک امداد را بگیرید تا تعمیرکار در محل و آدرس شما حاضر و کار تعمیرات را انجام دهد.

کد خطای ماشین ظرفشویی آاگ

ماشین ظرفشویی آاگ به مانند هر وسیله برقی ممکن است خراب شود و با مشکلات زیادی چون عدم تخلیه آب، وارد نشدن آب داخل ظرفشویی، بوی بد، کدر شدن ظروف، کار نکردن ظرفشویی و… مواجه شوید که برخی از این مشکلات به صورت کد خطا و ارور روی صفحه نمایش نشان داده می شود که در ادامه به بررسی انواع ارور ماشین ظرفشویی آاگ در مدل های مختلف خواهیم پرداخت.

ارور ماشین ظرفشویی آاگ مدل F99719W0P

در ادامه متن این مقاله علت انواع ارور ماشین ظرفشویی آاگ به مدل f99719w0p همراه با رفع آنها خواهیم نوشت.

💡حتما بخوانید: تعمیرات ماشین ظرفشویی اسنوا

” آی بک امداد ”
آماده سرویس و پشتیبانی سریع خدمات و تعمیرات سیار در محل و منزل شماست . هر گونه تعمیرات یخچال و تعمیرات ماشین لباسشویی و ظرفشویی و تعمیرات تلویزیون ، تعمیرات کولر های آبی و گازی ، و لوازم خانگی برقی و تعمیرات لوازم برقی و تاسیساتی منزل ، و خدمات لوله کشی و سایر خدمات و تعمیرات برقی و مکانیکی منزل و محل کار خود را به ” آی بک امداد ” بسپارید . به منظور تماس و ارتباط با کارشناسان و تعمیرکاران و ارائه راهنمایی و مشاوره و اعزام‌ تعمیرکار فوری ، با شماره تماس فوری ☎️   ۰۹۱۲۰۲۸۳۴۲۲ و سایر شماره های درج شده در وبسایت تماس حاصل نمایید .

علت کد خطای ماشین ظرفشویی آاگi30

با نشتی آب از دستگاه و قسمت ته ماشین ظرفشویی این ارور نمایش داده می شود که بعد از بستن شیر آب باید محل نشتی پیدا و نسبت به رفع آن اقدام کنید و این کار توسط تعمیرکار و تکنسین حرفه ای انجام شود.

علت و رفع ارور ماشین ظرفشویی آاگ i40

به دلایل زیادی این ارور نمایش داده می شود که تنها باید توسط تعمیرکار رفع گردد و با آن تماس بگیرید.

علت کد خطای ماشین ظرفشویی آاگ i50

دلایل زیادی برای نمایش این ارور وجود دارد که با گرفتن شماره تماس تعمیرکار با بررسی و عیب یابی آنرا برطرف خواهد کرد.

علت کد خطای ماشین ظرفشویی آاگ BIO

فعال بودن قفل کودک منجر به نمایش ارور می گردد که برای رفع ارور باید همزمان دکمه های Pre rinse و short را فشار دهید تا کد خطای BIO پاک گردد.

علت  و رفع ارور ماشین ظرفشویی آاگ C3

نشتی آب از دستگاه ظرفشویی و قسمت ته دستگاه منجر به نمایش ارور می شود که باید با تعمیرکار تماس بگیرید تا محل نشتی را پیدا و رفع کند.

علت کد خطای ماشین ظرفشویی آاگ iC0

این ارور به دلایل مختلف نمایش داده می شود و باید برای رفع آن با تعمیرکار تماس بگیرید.

علت و رفع کد خطای ماشین ظرفشویی آاگ AL4

نشتی آب از قسمت ته ظرفشویی منجر به نمایش ارور می گردد که برای رفع آن شیر آب را ببندید و محل نشتی را پیدا کنید و این کار توسط تعمیرکار و تکنسین حرفه ای انجام شود.

علت و رفع ماشین ظرفشویی آاگ C1

در صورتی که آبگیری ظرفشویی به درستی انجام نشود این ارور نمایش داده می شود که با بستن کامل شیر آب و تمیز کردن فیلتر و باز کردن شیر آب ارور برطرف خواهد شد.

💡حتما بخوانید: دفترچه راهنمای فارسی ظرفشویی جنرال الکتریک

علت کد خطای ماشین ظرفشویی آاگ C2

گرفتگی در محل خروجی سینک ظرفشویی دلیل نمایش ارور است که باید نسبت به رفع گرفتگی اقدام کنید.

کد خطای ماشین ظرفشویی آاگ C3

فعال شدن سیستم جلوگیری از نشتی منجر به نمایش ارور می گردد که با بستن شیر آب باید با تعمیرکار و تکنسین حرفه ای تماس بگیرید.

انواع ارور ماشین ظرفشویی آاگ مدل Electrolux Favorit 80800 ECO

در ادامه متن این مقاله انواع ارور و کد خطا در این مدل از ظرفشویی آاگ را شرح خواهیم داد.

علت کد خطای ماشین ظرفشویی آاگ C0

با خطا در ارتباط بین اجزای مختلف ظرفشویی ارور نمایش که باید نسبت به بررسی دسته سیم های آن اقدام و در صورتی که هیچ گونه قطعی نداشته باشد با تعمیرکار تماس بگیرید.

کد خطای ماشین ظرفشویی آاگ C1

در زمانی که آب به درستی وارد محفظه ظرفشویی نشود این ارور نمایش داده می شود که برای رفع آن باید شیر آب و لوله های ورودی آن بررسی و در صورت گرفتگی رفع گردد.

علت ارور ماشین ظرفشویی آاگ C2

خراب شدن پمپ تخلیه ظرفشویی دلیل اصلی نمایش ارور است که برای رفع آن باید نسبت به تعویض پمپ تخلیه اقدام و با تعمیرکار و تکنسین حرفه ای تماس بگیرید که در تهران می توانید شماره آی بک امداد را بگیرید.

علت کد خطای ماشین ظرفشویی آاگ C3

خرابی کنترل آکوا دلیل نمایش ارور است که برای رفع آن باید میکروسوئیچ شناور بررسی و عیب یابی گردد.

انواع ارور ماشین ظرفشویی آاگ مدل F66702

در ادامه متن این مقاله انواع ارور ماشین ظرفشویی مدل F66702 بررسی خواهیم کرد.

علت کد خطای ماشین ظرفشویی آاگ I10

خرب شدن سیستم ورودی آب دلیل نمایش ارورد است که برای رفع آن باید شیر آب، لوله ورودی آن بررسی و عیب یابی شود.

علت کد خطای ماشین ظرفشویی آاگ I20

خراب شدن سیستم خروجی آب دلیل نمایش ارور می باشد که برای رفع ارور در صورت سوختن پمپ تخلیه باید تعویض گردد و تمام اختلالات سنسور و الکترونیکی ظرفشویی نیز بررسی و عیب یابی شود.

علت کد خطای ماشین ظرفشویی آاگ I30

نشتی آب یا خراب شدن سیستم هیدرو استات ظرفشویی دلیل نمایش ارور است که باید نسبت به رفع ارور اقدام و سیستم هیدرواستات و بدنه ظرفشویی بررسی شود.

علت کد خطای ماشین ظرفشویی آاگ I40

نشتی آب از دستگاه یا خراب شدن سیستم هیدرواستات از دلایل بروز این ارور است که باید هر دو بررسی و در صورت وجود سوراخ در بدنه محل نشتی رفع گردد.

علت و رفع کد خطای ماشین ظرفشویی آاگ I50

خراب شدن هیت پمپ ظرفشویی دلیل نمایش ارور است که برای رفع آن باید موتور هیت پمپ بررسی و عیب یابی شود.

علت و رفع کد خطای ماشین ظرفشویی آاگ I60

سرد بودن آب داخل ظرفشویی دلیل نمایش ارور است که برای رفع آن باید المنت بررسی و در صورت خرابی تعویض و علاوه بر آن هیت پمپ ظرفشویی بررسی و تعمیر شود و این کار توسط تعمیرکار وتکنسین حرفه ای انجام شود.

علت کد خطای ماشین ظرفشویی آاگ I70

دلیل نمایش ارور خراب شدن برد اصلی دستگاه است که باید نسبت به بررسی و عیب یابی برد اقدام کنید.

علت کد خطای ماشین ظرفشویی آاگ I80

نوسانات برقی منجر به نمایش ارور می شود که برای رفع آن باید برد اصلی بررسی و در صورت خرابی تعمیر یا تعویض گردد و این کار توسط تعمیرکار حرفه ای انجام شود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *