تعمیر قهوه ساز صنعتی در تهران توسط آی بک امداد

تعمیر قهوه ساز صنعتی
📖 زمان مطالعه : ۳ دقیقه ⏲️

قهوه ساز صنعتی مختص رستوران ها، هتل ها، کافی شاپ و… می باشد که از نظر قهوه و گروه به دو دسته تقسیم می شود که شامل ۱- روش آسیبا دانه قهوه داخل یو خارجی و ۲- نازل های خارجی و تعداد آنها و گروپ که این وسیله برقی نیز متشکل از پمپ، المنت، هد گروپ، پرتافیلتر و.. است که احتمال خرابی قطعات و بروز انواع مشکلات چون گرم نشدن آب در قهوه ساز، خرابی المنت، خارج نشدن قهوه از دستگاه، تولید سر و صدای زیاد و… وجود دارد که برای تعمیر قهوه ساز صنعتی در تهران کافیه شماره آی بک امداد را بگیرید تا تعمیرکار در محل و آدرس شما حاضر و کار تعمیرات را انجام دهد.

راهنمای عیب یابی قهوه ساز صنعتی توسط تعمیرکار آی بک امداد

قهوه ساز صنعتی وسیله ایی برقی است که احتمال خرابی قطعات آن و بروز یک سری مشکلات چون نشتی آب از دستگاه، خارج نشدن قهوه از قهوه ساز، گرم نکردن آب و… وجود دارد که در متن این مقاله در ادامه علت و نحوه رفع انواع مشکلات را خواهیم نوشت و اگر قادر به رفع مشکل و تعمیر قهوه ساز صنعتی نیستید و نیاز به تعمیرکار دارید در تهران کافیه شماره آی بک امداد را بگیرید.

” آی بک امداد ”
آماده سرویس و پشتیبانی سریع خدمات و تعمیرات سیار در محل و منزل شماست . هر گونه تعمیرات یخچال و تعمیرات ماشین لباسشویی و ظرفشویی و تعمیرات تلویزیون ، تعمیرات کولر های آبی و گازی ، و لوازم خانگی برقی و تعمیرات لوازم برقی و تاسیساتی منزل ، و خدمات لوله کشی و سایر خدمات و تعمیرات برقی و مکانیکی منزل و محل کار خود را به ” آی بک امداد ” بسپارید . به منظور تماس و ارتباط با کارشناسان و تعمیرکاران و ارائه راهنمایی و مشاوره و اعزام‌ تعمیرکار فوری ، با شماره تماس فوری ☎️   ۰۹۱۲۰۲۸۳۴۲۲ و سایر شماره های درج شده در وبسایت تماس حاصل نمایید .

علت گرم نشدن آب داخل مخزن قهوه ساز صنعتی

یکی از دلایلی که باعث می شود آب داخل مخزن گرم نشود غیر فعال بودن کارخانه “Brew Lockout” است که با خواندن دفترچه راهنمای قهوه ساز می توانید آنرا فعال کنید تا مشکل برطرف شود.

علت سر و صدای زیاد قهوه ساز صنعتی و رفع مشکل

در این مواقع با شنیدن صدای زیاد قهوه ساز حتما لوله کشی را بررسی و در صورت شل بودن پیچ ها در جای خود حتمال آنها را محکم کنید تا مشکل برطرف گردد و اگر نیاز به تعمیرکار دارید برای تعمیر قهوه ساز صنعتی در تهران کافیه شماره آی بک امداد را بگیرید.

علت نشتی آب از دستگاه قهوه ساز صنعتی

با استفاده از کاغذ فیلتر مناسب در قهوه ساز مانع از سرریز آب می شود اما در صورت بروز این مشکل احتمال کثیفی یا شکستگی سر اسپری وجود دارد که باید تمیز یا تعویض گردد و در عین حال احتمال ریختن بیش از حد مجاز قهوه داخل دستگاه منجر به بروز این مشکل می شود که باید رعایت کنید.

برای تعویض یا تعمیر ترموستات قهوه ساز صنعتی چه باید کرد؟

یکی از مشکلات قهوه ساز صنعتی زمانی است که ترموستات خراب شود که برای تعمیر یا تعویض این قطعه باید ابتدا پیچ ها و مهره های دستگاه باز و ترموستات خراب را بیرون بیاورید و اگر قابل تعمیر است این کار انجام در غیر اینصورت ترموستات تعویض گردد که برای تعمیر یا تعویض ترموستات قهوه ساز صنعتی در تهران کافیه شماره آی بک امداد را بگیرید.

علت خارج نشدن قهوه از دستگاه قهوه ساز صنعتی و رفع مشکل

عدم وجود آب به اندازه کافی داخل مخزن یکی از دلایل بروز این مشکل است که باید آنرا بررسی کنید و داخل مخزن را ببینید و بغیر از این مورد قهوه خیلی فشرده می تواند باعث بروز این مشکل شود که که باید مخزن را در جای خود خیلی مهم قرار دهید و قهوه را با قاشق هم بزنید.

💡حتما بخوانید: نمایندگی تعمیرات قهوه ساز بوش در تهران

علت تیره و خیلی غلیظ شدن قهوه در قهوه ساز صنعتی

ریختن بیش از حد قهوه داخل دستگاه منجر به بروز این مشکل می شود و در عین حال اگر قهوه خیلی ریز آسیاب شده یا خیلی مرطوب شده باشد منجر به بروز این مشکل می شود که برای جلوگیری از بروز آن باید از قهوه های مخصوص استفاده و در صورت گرفتگی خروجی دیگ آنرا تمیز کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *