تعمیر کولر گازی در اتوبان بابایی | سرویس و تعمیر کولر آبی در اتوبان بابایی

تعمیر کولر گازی در محل
📖 زمان مطالعه : ۲ دقیقه ⏲️

در صورت زندگی در هر کدام از محله های شهر تهران از جمله اتوبان بابایی اگر متوجه خرابی کولر گازی پنجره ای، ایستاده، داکت اسپیلت خود شدید و مشکلاتی چون روشن نشدن، خنک نکردن، لرزش یونیت داخلی و…به همراه داشت برای تعمیر کولر گازی در اتوبان بابایی کافیه تماس بگیرید.

آی بک امداد آماده تعمیر کولر گازی در اتوبان بابایی

به صورت شبانه روزی و آنلاین آماده پاسخگویی و خدمات دهی به شما هستیم. تعمیر و تعویض قطعات معیوب کولر، سرویس کولر چون شستشوی اواپراتور، فن، فیلترها، شارژ و تعویض روغن کمپرسور و نشت یابی و شارژ گاز کولر گازی از سری خدمات ارائه شده توسط تعمیرکاران آی بک امداد است.

سوالات متداول

۱-علت ارور و خطای ۹ در کولر گازی هایسنس

ایراد در برد یونیت خارجی دستگاه کولر دلیل اصلی بروز این مشکل است که برای رفع ارور و اعزام تعمیرکار به اتوبان بابایی کافیه تماس بگیرید.

۲-علت پخش باد گرم در کولر گازی ال جی

کاهش گاز مبرد کولر و خراب شدن هر یک از قطعات ترموستات، کمپرسور، فن یا موتور فن، گرفتگی فیلتر و حتی عدم سرویس یونیت خارجی دلیل بروز این مشکل است.

۳-علت خنک نکردن کولر گازی

کثیفی در فیلتر هوای کولر و در آن سمت خراب شدن فن، ترموستات، خازن کولر از دلایل بروز این مشکل است که برای عیب یابی و رفع مشکلات کافیه تماس بگیرید.

سرویس و تعمیر کولر آبی در اتوبان بابایی

احتمال خرابی و مشکلات مختلف برای دستگاه سرمایشی کولر آبی نیز وجود دارد. در این بین خرابی موتور چون لگد زدن، دم کردن محیط با کولر آبی و حتی روشن نشدن و سر و صدای زیاد کولر از سری مشکلات رایج است که بعد از تماس شما و حضور تعمیرکار بررسی و عیب یابی تمام آنها انجام خواهد شد.

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *