تعمیر کولر گازی اسپیلت در دربند تهران | نمایندگی تعمیرات کولر آبی

تعمیر کولر گازی در دربند
📖 زمان مطالعه : ۲ دقیقه ⏲️

کولر گازی بهترین وسیله سرمایشی است که در صورت داشتن حالت گرمایش نیز می توانید در فصل سرما آنرا روشن کنید تا محیط ساختمان را گرم کند اما در این بین احتمال خرابی هر کدام از وسایل کولر گازی پنجره ای، داکت اسپیلت، اسپیلت تک پنل و چند پنل و… وجود دارد که با مشاهده خرابی  و کد خطا برای رفع آنها و تعمیر کولر گازی در دربند تهران کافیه با شماره آی بک امداد تماس بگیرید.

تعمیر کولر گازی در دربند تهران با تعمیرکار آی بک امداد

کولر گازی به مانند هر وسیله سرمایشی مثل پنکه، کولر آبی ممکن است خراب شود و با مشکلاتی چون کاهش پرتاب باد، خنک نکردن کولر، لرزش یونیت داخلی، سر و صدای زیاد، نشتی گاز و… مواجه شوید که برای رفع مشکلات و تعمیر تعویض قطعات معیوب کافیه تماس بگیرید.

آی بک امداد بهترین سایت تعمیر کولر گازی است که آماده پاسخگویی به شما به صورت ۲۴ ساعته و شبانه روزی و ارائه خدمات و تعمیرات کولر است که تعمیرکاران آن قادر به تعمیر برندهای مختلف کولر ال جی، پاناسونیک، گری، فوجی، جنرال، تک الکتریک، ایوولی، تراست، سوپرا، سامسونگ، هایسنس و… است.

  • تعمیر و تعویض قطعات معیوب شیر برقی، دمپر، سوئیچ، کمپرسور، ترانس برد، سنسور یونیت داخلی، ترموستات، فن، ریموت کنترل، کمپرسور و..
  • نشت یابی و شارژ گاز کولر گازی
  • سرویس کامل کولر گازی
  • استفاده از قطعات فابریک و اصل

سوالات متداول

۱-علت پریدن فیوز بعد از روشن کردن کولر گازی چیست؟ ایراد در سیمکشی مدار، خازن های راه اندازی و اتصال کوتاه در کمپرسور یا فن کولر باعث بروز این مشکل می شود که برای تعمیر کولر گازی در دربند تهران کافیه تماس بگیرید.

۲-علت باد گرم کولر گازی چیست؟ خراب شدن فن یا موتور فن، کاهش گاز مبرد، خرابی ترموستات، کمپرسور، سرویس نشدن یونیت خارجی باعث بروز این مشکل می شود.

سرویس تعمیر کولر آبی در دربند تهران

در صورت خراب شدن کولر برای رفع مشکلات و تعمیر و تعویض قطعات معیوب موتور، پروانه، تسمه، پمپ آب و… تماس بگیرید.

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *