تعمیر کولر گازی در محله کاظم آباد | سرویس تعمیر کولر آبی محله کاظم آباد

تعمیر کولر گازی در کاظم آباد
📖 زمان مطالعه : ۲ دقیقه ⏲️

زمانی که کولر گازی یکسره کار می کند و دیگر اتومات نمی شود به معنای خرابی دستگاه است که باید سریعا توسط تعمیرکار عیب یابی انجام شود که با مشاهده هر گونه ایرادات و کد خطا و ارور برای تعمیر کولر گازی در محله کاظم آباد کافیه با شماره آی بک امداد تماس بگیرید.

آی بک امداد نمایندگی تعمیرات کولر گازی در محله کاظم آباد

نصب و راه اندازی انواع مدل کولر گازی پنجره ای، ایستاده، اسپیلت تک پنل و چند پنل، داکت اسپیلت و عیب یابی و تعمیر و تعویض قطعات معیوب کولر شامل ترموستات، فن، کمپرسور، شیر برقی، لوله مویی و…توسط تعمیرکار و تکنسین آی بک امداد انجام خواهد شد.

هر برند و مارک کولر گازی هیتاچی، ایوولی، دوو، هایسنس، پاناسونیک، ال جی، گری، فوجی و… توسط تعمیرکار آی بک امداد انجام خواهد شد.

سوالات متداول

۱-علت نداشتن گرمایش در اسپیلت

وجود فواصل دیفراست کردن دستگاه یکی دیگر از دلایل گرم نکردن اسپیلت است که باید بررسی و عیب یابی انجام شود.

۲-علت پریدن فیوز با روشن کردن کولر گازی

ایراد در سیم کشی مدار، خازن های راه انداز و حتی اتصالی کردن کمپرسور و فن باعث بروز این مشکل می شود.

۳-علت ارور CH32 کولر گازی ال جی

زمانی که دمای کمپرسور بیشتر از حد معمول باشد منجر به نمایش این ارور می شود که برای تعمیر کولر گازی در محله کاظم آباد کافیه تماس بگیرید.

سرویس تعمیر کولر آبی در محله کاظم آباد تهران

کولر آبی با وجود قیمت ارزان به عنوان پر مصرف ترین وسیله سرمایشی است که احتمال خرابی آن نیز وجود دارد که با دم کردن محیط، روشن نشدن، پریدن فیوز کولر، سر و صدای زیاد برای رفع مشکلات و تعمیر تعویض قطعات معیوب کولر آبی کافیه با شماره آی بک امداد تماس بگیرید.

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *