علت اتصال فریزر امرسان بر اثر شستشو | آی بک امداد

   

📖 زمان مطالعه : ۱ دقیقه ⏲️

? توسط یسری محمودی مطرح شده

سلام، یخچال فریزر امرسان دارم که بعد از شستشوی و تمیز کردن داخل یخچال در قسمت فریزر آب رفت که بعد از چند ساعت که یخچال رو به برق زدم کنتور رو بالا زد و بعد از یک ساعت دیگه به برق زدم نیم ساعت که کار کرد از قسمت فریزر صدای سوختن و جرقه زدن میخواستم بدونم علتش چیه و علت اتصال فریزر امرسان بر اثر شستشو رو توضیح بدید.

A تعمیرکار آی بک امداد گفته

درود کاربر گرامی، جهت رفع مشکل یخچال امرسان و مشکل اتصالی که از قسمت فریزر رخ داده باید قطعه برد الکترونیکی یخچال بررسی و عیب یابی شود و اگر در تهران نیاز به تعمیرکار دارید کافیه شماره آی بک امداد را بگیرید.

” آی بک امداد ”
آماده سرویس و پشتیبانی سریع خدمات و تعمیرات سیار در محل و منزل شماست . هر گونه تعمیرات یخچال و تعمیرات ماشین لباسشویی و ظرفشویی و تعمیرات تلویزیون ، تعمیرات کولر های آبی و گازی ، و لوازم خانگی برقی و تعمیرات لوازم برقی و تاسیساتی منزل ، و خدمات لوله کشی و سایر خدمات و تعمیرات برقی و مکانیکی منزل و محل کار خود را به ” آی بک امداد ” بسپارید . به منظور تماس و ارتباط با کارشناسان و تعمیرکاران و ارائه راهنمایی و مشاوره و اعزام‌ تعمیرکار فوری ، با شماره تماس فوری ☎️   ۰۹۱۲۰۲۸۳۴۲۲ و سایر شماره های درج شده در وبسایت تماس حاصل نمایید .

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *