علت اخطار در حالت کانوکشن سولاردم فوما | آی بک امداد

📖 زمان مطالعه : < 1 دقیقه ⏲️

? توسط محمد زیبافرد مطرح شده

سلام، سولاردم برند فوما مدل fu 760 رو تنظیم کردم و روی حالت کانوکشن گذاشتم که بعد از اینکه چیزی داخل سینی میذارم تنها بعد از دو الی سه دقیقه شروع به بوق زدن و اخطار می کنه به شکل عمودی وسط لوزی میکنه که میخواستم بدونم علت اخطار در حالت کانوکشن سولاردم فوما چیه و چطوری برطرف میشه؟

A تعمیرکار آی بک امداد گفته

درود کاربر گرامی، برای رفع مشکل دستگاه سولاردم خود و اخطاری که روی نمایشگر نشان داده می شود باید قطعه برد الکترونیکی دستگاه بررسی و عیب یابی شود که برای تعمیر ماکروفر در تهران می توانید شماره آی بک امداد را بگیرید.

” آی بک امداد ”
آماده سرویس و پشتیبانی سریع خدمات و تعمیرات سیار در محل و منزل شماست . هر گونه تعمیرات یخچال و تعمیرات ماشین لباسشویی و ظرفشویی و تعمیرات تلویزیون ، تعمیرات کولر های آبی و گازی ، و لوازم خانگی برقی و تعمیرات لوازم برقی و تاسیساتی منزل ، و خدمات لوله کشی و سایر خدمات و تعمیرات برقی و مکانیکی منزل و محل کار خود را به ” آی بک امداد ” بسپارید . به منظور تماس و ارتباط با کارشناسان و تعمیرکاران و ارائه راهنمایی و مشاوره و اعزام‌ تعمیرکار فوری ، با شماره تماس فوری ☎️   ۰۹۱۲۰۲۸۳۴۲۲ و سایر شماره های درج شده در وبسایت تماس حاصل نمایید .

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *