تعمیر کولر گازی بکو | نمایندگی تعمیرات کولر گازی بکو Beko در تهران

تعمیر کولر گازی بکو

   

📖 زمان مطالعه : ۴ دقیقه ⏲️

کولر گازی وسیله ای است که متشکل از قطعات کمپرسور، بلوور یونیت داخلی، ترانس برد الکتریکی، شیر برقی، گاز مبرد، سنسور پایپ، خازن و … است که با خرابی هر کدام از آنها انواع مشکلات پیش می آید که شامل سرد نکردن محیط توسط کولر گازی، گرم نکردن کولر گازی، داغ کردن موتور کولر، کار کردن کولر گازی روی حالت فن و…. وجود دارد که باید نسبت به رفع مشکلات و تعمیر کولر گازی با تعمیرکار و تکنسین حرفه ای تماس بگیرید که برای تعمیر کولر گازی بکو در تهران کافیه شماره آی بک امداد را بگیرید تا تعمیرکار در محل و آدرس حاضر و کار تعمیرات را انجام دهد.

تعمیر کولر گازی بکو توسط تعمیرکار حرفه ای

کولر گازی وسیله ای برقی است که احتمال خرابی قطعات آن و بروز مشکلات وجود دارد اما باید با تعمیرکار حرفه ای تماس بگیرید که قادر باشد با تشخیص درست مشکل را برطرف کند و همین منجر به این می شود که کار تعمیرات سریعا انجام گردد و زمان کمتری را لازم داشته باشد و برای مشتری هم این خوبی را دارد که باعث کاهش هزینه تعمیرات کولر گازی می گردد از این رو در تهران اگر نیاز به تعمیرکار دارید کافیه شماره آی بک امداد را بگیرید.

💡حتما بخوانید: علت کار نکردن فن کولر گازی

” آی بک امداد ”
آماده سرویس و پشتیبانی سریع خدمات و تعمیرات سیار در محل و منزل شماست . هر گونه تعمیرات یخچال و تعمیرات ماشین لباسشویی و ظرفشویی و تعمیرات تلویزیون ، تعمیرات کولر های آبی و گازی ، و لوازم خانگی برقی و تعمیرات لوازم برقی و تاسیساتی منزل ، و خدمات لوله کشی و سایر خدمات و تعمیرات برقی و مکانیکی منزل و محل کار خود را به ” آی بک امداد ” بسپارید . به منظور تماس و ارتباط با کارشناسان و تعمیرکاران و ارائه راهنمایی و مشاوره و اعزام‌ تعمیرکار فوری ، با شماره تماس فوری ☎️   ۰۹۱۲۰۲۸۳۴۲۲ و سایر شماره های درج شده در وبسایت تماس حاصل نمایید .

بررسی مشکلات رایج و عیب یابی کولر گازی بکو

فرقی نمی کند که برند کولر گازی شما چیست باید به این نکته توجه کنید که حتی خرید بهترین برند کولر احتمال خرابی آن وجود دارد که برخی از مشکلات به دلیل عدم سرویس به موقع کولر می باشد و با خرابی قطعات کولر احتمال بروز انواع مشکلات چون سرد نکردن محیط، رفتن کولر گازی رو حالت فن، یخ زدن کولر گازی، لرزش یونیت، کاهش سرمای حکولر و.. وجود دارد که در ادامه متن این مقاله علت و نحوه رفع مشکلات رایج کولر گازی بکو را خواهیم نوشت که در صورتی که قادر به رفع مشکل نیستید کافیه با شماره آی بک امداد تماس بگیرید.

تعمیرات مشکل کار نکردن کولر گازی بکو

زمانی که کولر گازی کار نمی کند و قادر به خنک کردن محیط نیست برای رفع مشکل باید باتری های ترموستات کولر بررسی و در ادامه به بررسی فیوز مدار سیستم بپردازید که تمام این موارد باید توسط تعمیرکار و تکنسین حرفه ای انجام شود.

تعمیر سرد نکردن یکنواخت سیستم خنک کنندگی کولر گازی بکو

اگر کولر گازی محیط را خنک می کند اما مدام باد کولر کم و زیاد می شود این مشکل می تواند به خاطر وجود درز و شکاف در عایق بندی خانه یا دزدگیرهای خانه باشد که با رفع آنها مشکل برطرف خواهد شد و در صورتی که این مورد حل نشد به معنای خرابی قطعات است که باید با تعمیرکار تماس بگیرید تا نسبت به تعمیر کولر گازی بکو در محل و آدرس شما حاضر و کار تعمیرات انجام دهد که در تهران می توانید شماره آی بک امداد را بگیرید.

تعمیرات مشکل کارکرد پیوسته کولر گازی بکو

یکی از مشکلات کولر زمانی است که به صورت یکسره کار می کند و کولر گازی بکو اتومات نمی کند که این مشکل به دلیل خرابی فن دستگاه است که باید بررسی و عیب یابی شود و مورد بعدی که باعث بروز این مشکل می شود کم شدن احتمال گاز مبرد کولر است که باید شارژ گردد.

💡حتما بخوانید: علائم خالی شدن گاز کولر گازی و تشخیص نشتی

تعمیر مشکل خنک نکردن کولر گازی بکو

اگر با روشن کردن کولر گازی باد خنک کمتر از قبل شده برای رفع مشکل حتما فیلتر را بررسی و اگر لازم است آنرا عوض کنید و بغیر از آن نسبت به بررسی ترموستات و برد الکترونیکی کولر اقدام که برای تعمیر کولر با تعمیرکار و تکنسین حرفه ای تماس بگیرید.

تعمیرات مشکل نشتی آب از کولر گازی بکو

زمانی که کولر روشن است و متوجه نشتی و سر ریز شدن آب از کولر شدید باید نسبت مطمئن شوید که هیچ گونه درز و شکاف در لوله تخلیه آب وجود ندارد و در صورت وجود گرفتگی لوله یا فیلتر هوا آنرا بررسی و از بین ببرید و در عین حال احتمال از بین رفتن عایق دور لوله های مبرد کولر وجود دارد که برای رفع این موارد باید با تعمیرکار و تکنسین حرفه ای تماس بگیرید.

هزینه تعمیرات کولر گازی بکو در آی بک امداد

زمانی که کولر گازی شما خراب شده است بسته به نوع مشکل و ایراد دستگاه از جمله سرد نکردن، گرم نشدن کولر گازی، لرزش یونیت داخلی، سوختن موتور، یکسره کار کردن کولر گازی و… قطعه معیوب، تعمیر یا تعویض قطعات و در عین حال استفاده از قطعات فابریک و اصل و نرخ مصوب اتحادیه هزینه ها متغییر است که برای تعمیر کولر گازی بکو در تهران می توانید با شماره آی بک امداد تماس بگیرید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *