علت تغییر اتومات درجه نمایشگر یخچال یخساران | تعمیرات آی بک امداد

   

📖 زمان مطالعه : < 1 دقیقه ⏲️

? پریا پرسیده:

سلام خدمت کارشناس محترم، یخچال بنده مدل یخساران است و یه مدتیه وقتی درجه دما روی صفحه نمایشگر رو میزارم روی عدد ۷ بدون اینکه بهش دست بزنم یا تغییرش بدم خودش به صورت خودکار میره رو عدد ۲۷ .لطفا راهنمایی کنید علت تغییر خود به خود درجه نمایشگر چی هستش؟

A آی بک امداد گفته:

سلام، هنگامی که دما در صفحه ی نمایش یخچال به صورت خودکار تغییر درجه میدهد نشان دهنده ی مشکل در سنسور محیطی دستگاه است برای رفع مشکل بایستی سنسور محیطی را تعویض نمایید.برای رفع عیب و تعمیر یخچال مدل یخساران میتوانید از خدمات آی بک امداد بهره ببرید.

آی بک امداد
آماده سرویس و پشتیبانی سریع خدمات و تعمیرات سیار در محل و منزل شماست . هر گونه تعمیرات یخچال و تعمیرات ماشین لباسشویی و ظرفشویی و تعمیرات تلویزیون ، تعمیرات کولر های آبی و گازی ، و لوازم خانگی برقی و تعمیرات لوازم برقی و تاسیساتی منزل ، و خدمات لوله کشی و سایر خدمات و تعمیرات برقی و مکانیکی منزل و محل کار خود را به ” آی بک امداد ” بسپارید . به منظور تماس و ارتباط با کارشناسان و تعمیرکاران و ارائه راهنمایی و مشاوره و اعزام‌ تعمیرکار فوری ، با شماره تماس فوری ☎️   ۰۹۱۲۰۲۸۳۴۲۲ و سایر شماره های درج شده در وبسایت تماس حاصل نمایید .

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *